Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Kawa wystygła więc fusy wcinam. Jak robótka leci? No leci jak Gagarin po orbicie. Ale coś mi tu Arwe w kazamaty Junior wziął czy co? No bo przecież godzina minęła jak ja wcięło? Ale zaraz zaraz? Na pewno na przyczepę z traktora te wszystkie swoje szmatki na urlop pakuje, no właśnie własnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , już jestem , ale blisko byłeś , wprawdzie kufrów jeszcze nie pakuję ale ciało należycie do plazy przygotować należało ;-) Kawusię piję właśnie karmelową ,a co taka słodka jestem ;-) Żonaty , szczęscie Ty moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby mi płetfuf nad morze nie zabierać bo pomyślą że Ty jakaś szuwarowo-bagienna kobitka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo no wiesz ???? toż ja nimfa wodna jestem , a pływać potrafię i bez płetfuff ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja tam bez płetfóf też umiem ale nad żadną wodę się bez nich nie wybieram, fajka maska i wspomniane płetfy :) pozwalają lepiej się pod woda porozglądać co bardzo lubię :) ...a co chyba w tym roku w związku z remontem nie będzie mi raczej dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , nie smutaj , popływam za Ciebie , ba nawet za kobitkami na plaży się za Ciebie porozglądam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my pływaki niezłe są!!! Arwa nawet ta, no? .......... No NIMFA jest!!! A Żonaty to NIMF i ja tez NIMF jestem. A chłop proszę Arwy NIMF to i na dyńkę skakać potrafi a co? A Małgoś to jak? Też NIMF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Nimfa też potrafi nie jedno ;-) ze skakaniem na główkę włącznie ;-) No właśnie Małgoś , chlapiesz się z nami ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś a co potrafisz że Arwa taka rozanielona że tak powiem??? Żonaty na kąpielisko zapraszają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja co Małgoś potrafi to tajemnicą jeszcze dla mnie jest niezbadaną , ale za to wiem co ja potrafię ;-) Np na plecach pływać :-P hahahaha Żonaty , sprawiedliwie musi być , wszyscy na waleta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromniś , piżamki się nie wstydaj ;-) Tylko Malakezja się wystraszył i z krzaków pewnie podgląda hihihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystkie bez barchanów do wody włazić mają i? .......... I aby mi baniek pod woda nosem nie puszczać? Malakezja nic nie podgląda tylko analizuje jak na waleta żabką w bok pływać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie myśleć mi że jakiej onanii się dopuszczam bo sprawa pilna w robótce na minut 30 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na bogato ;-) we czwórkę raźniej ;-) Małgoś ja Cię z przyjemnością nauczę pływać , tym bardziej , że podtrzymać przy tym trzeba ;-) Malakezja nie kombinuj tylko do wody właź natyczmiast ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie , no widzicie i nie grzmicie ??? Malakezja nam się robótką wymówił , toż jak on za 30 minut wróci to Małgoś już żabką śmigać będzie jak się za naukę z żonatym weźmiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... tylko żeby z tej nauki wcale nie żabka nam wyszła :) .... jeszcze jak się Małgoś chwali że na pieska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś , z rozkoszą powiadasz.... bulllll bullll bullll no weź dziewczyno bo bym się utopiła przez Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuniu oj długo musisz mi tego tlenu dostarczać bo coś oddech wrócić nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm rewanż to tylko szeptem Ci opowiedzieć mogę bo inaczej czytającym by kapcie pospadały i dopiero by było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tyłem kraulem pod wodą pomykam. I co ja widzę Małgoś żAbkopieskiem pływa, Sodomia i Gomoria. Proponuję hasło!!! Episkopat na plażę naturystów piach przesiewać bodajże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×