Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Nie będę publicznie mówiła bo czytającym kapcie pospadają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak kapcie mówisz pospadają to? ........... No nie mów ze Mount Everesta w snach naginasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm różne już określenia na to słyszałam ale , żeby od razu Mont Everest to już chyba przechwałki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o szczytowaniu to słyszała? No pytam słyszała??? To jak to z takimi górami jak Himalaje nie powiązać, no jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha zrzućmy winę na przymulnie poranne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze zrzućmy i na to winę. No pewnie. Jeszcze Żonaty zacznie temat drążyć i o Szerpów zacznie pytać albo o te no? ....... Tlenu braki na wysokościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa szkoda, że nie doszło. Wyśle rzeczy jasna jeszcze raz:0 ale dopiero jak wrócę do domku:) Arwa taka z Ciebie marzycielka o kobiecych kształtach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahahah poranne przymulenie :) no nie dziwię się 4 godziny snu to niewiele :) ale, ale ... my tu o Everestach a Panie się dalej od ilustracji miksują ...Malakezja co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , czasami tchu brak , to fakt ;-) Powiedz no mi mój drogi jak tak Twoje starania o ognie pikielne ? zaplanowany scenariusz zrealizowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś marzcielką urodzoną jestem , tyle tylko , że aktualnie moje marzenia jeden kieunek obrały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ale panowie ciśnienia moglby nie wytrzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty mam coś da was od Nateńki , zainteresowani ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ja propozycję od Natki otrzymałem ale? ........ No wiesz zastanawiam się bo i jak ona Jezu Chryste na mój widok krzyknie to? No ja już mam dosyć za Chrystusa robić!!! Jeszcze patrzeć jak mnie krzyżować zechcą, albo co. No wiem że przystojny zajebiście jestem ale od razu Jezu Chryste??? W każdym bądź razie o propozycji przesłania mojej fizjonomii myślę aż mi się zmarszczki na czole robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś pierwiastek żeński moje marzenia zdominował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo nie marszcz się bo Ci tak zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Nateńki coś masz? No pewno że dawaj!!! Jak dlaczego? Zamarszczał czoła nie będę i pięknym się stanę!!!No a teraz znikam jako i zapowiedziałem. Ładnie mi tu pisać, literki równiutkie być mają, najlepiej drukowane!!! Grzechu nieczystości nie popełniać i z myśli kudłatych się nie spowiadać no chyba że dla przyjemności ogółu czynione to będzie!!! Żonaty no powiem tak. Funkcję Pana domu tego w Twoje ręce przekazuję bom w Twoją dobroć i takt uwierzył. Kobitek mi tu nawet w myśli aby nie obłapiać, no jak dlaczego? No jak? Poczekaj na mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Maklezjo sprawdzałeś poczte? I co taki wczoraj byłeś do castngu ochoczo nastawiony a teraz sam sie zastanawiasz ? Nad czym ja płochliwa nie jestem krzyczeć nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze , że serce pojemne bo teraz mus dwie niewiasty welbić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jest nas dwie , nie wiem czy podołasz, żebyś nas nie zaniedbywała skarbie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...N@tce bardzo podziękować chciałem bo za uprzejmym pośrednictwem Arwy ilustrację dostałem ...mhmmm same śliczne kobiety tu mamy Malakezja wiesz ... bo co jedna to równie piękna i każda inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś dam radę i nie ośmieliłabym się takich perełek zaniedbywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×