Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Jestem już , się przeciągnęło nieco :-) Żonaty gdzie się z zębiskami do Małgosi pchasz ?? Weź choć troszkę dla mnie zostaw ;-) Małgoś kochana już Ci migiem wysyłam :-) a Malakezja pracuje nad powiększeniem pkb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ... Arwus moich ząbków starczy dla całego towarzystwa skoro lubi a jakby co zawsze mogę wymienić :) na nówki sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha , żonaty no proszę , takiś łakomy ? wszystkie chcesz podgryzać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się zgłaszam na to podgryzanie bo też lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uzależniłam sie od Was....ale tylko na chwile tu jestem. Żonaty dzięki za meila;-) a Małgosia dostała namiary? No i jeszcze Maklezja , ochrzan musi dostać, bo mnie jakoś nie zaszczycił jeszcze wiadomością. Jak sie tu zjawi to Mu przypomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty no nie wspomniałeś a to taki interesujący szczegół ;-) Natuś kochana takie uzależnienie zdrowiu nie szkodzi 😘 , Malakezja się pracy oddał i maili nie czyta , ale przypomnimy jak tylko się pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moge iść do swoich obowiązków skoro Zonaty obiecuje przypilnować Maklezji. Pa całuski dla wszystkich. Arwa napisz na @ skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś ale za to jak czas w pracy uprzyjemnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha w zimę trzeba będzie nieco temperaturę tematu podnieść o ile do zimy przetrwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy przetrwa tylko od Nas samych zależy:) Żonaty aa cóż jeszcze chciałbyś w gołębniku zobaczyć? No chyba nie jakiegoś jastrzębia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Żonaty??? No??? No mowę wzięło i odebrało!!! Odebrało!!! Dobrze że klawiatura przed człowiekiem stoi, no dobrze??? Śliczne powiadasz Kobietki? No nie powiem ale do nóżek gotów ja padać i za podnóżek robić jakby jaka kałuża pod podwodą się na ich drodze znalazła. Każda inna? No wiadomo ze każda inna bo i co? Z trojaczków one czy co? I dobrze ze nie z trojaczków bo co wtedy tak w rodzinie? No daj spokój!!! Wczoraj casting miał być!!! No zaocznie aprobatę macie wszystkie. No zaocznie!!! Jakby co to i Szanowne Panie pod baldachimem prowadzać będziemy. Ale? ....... No do lektyki to tylko murzyny, tylko murzyny!!! Jak dlaczego? ..... W nocy nie widać jak ryja nie cieszą i oczy zamknięte mają i taka lektyka tylko szuuu i niepostrzeżenie na dokazywanie udać się może. A teraz to tak zaraz albo jeszcze szybciej remanent po szufladach w robótce robić zacznę i o ile miażdżycy nie mam to gdzieś jakieś fotki miałem jak miażdżyca jest to w chałupce coś być musi. Ze śluba fotka jest i ładny wtedy byłem i przystojny jaki ale? ...... Taki „parch koło mnie stał z łańcuchem na szyi i poważny był jak Macierewicz na komisji. Brrr, Taki poważny. Ale jak obiecałem toż i tak w niezwłoczności uczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahaha żonaty moje dziewczyny chcesz zawłaszcyć mailowo ? nie dam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo 😘 czekamy , szeptalnie dla Ciebie na oścież otwarte ;-) przynajmniej moja :-) hihihihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah zaraz tam zawłaszczyć ... w końcu tu u nas jak w komunie i nikt nikomu niczego nie zabiera .....wszystko dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś ,Natka się ulotniła i we dwie na placu boju zostałyśmy ;-) nie damy , pewnie , że nie damy...... a może jednak... hahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Śluby to co? Nie wie może towarzystwo że nie tylko z kobietkami związane jest? No co nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu i Wy wszystkie tu Panie :) ... zarzekać się nie będę ale raczej jedynie o molestowaniu tu może być mowa bo ja paskudnie wierny jestem i pantoflarz straszny więc raczej nikomu grozić nic nie może z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×