Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

..powiem Ci w tajemnicy że wszyscy mamy (lub na dniach będziemy mieć) te "kościołowe":) ale chyba rozmawiać o ludzkich sprawach to nie zdrada? No chyba, że jednak zdrada..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo, to się z wirtualnym molestowaniem nie kłóci ;-) Małgoś to biorę Ciebie calutką 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś jak zdrada ,jak nie zdrada :-) toż to smaczek , odrobinka pikanterii i potem małżonek ślubny korzysta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa wiedziałam że kobieta kobietę zrozumie...a chłopaki i tak wiem, że Nas podpuszczają;) i naszych słabych stron się doszukują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam żartowałem. Ja duszpasterz. Jakby co takiego być miało to św. Piotr głuszył by te? ......... Anielice w tym niebie że pierze by się tylko sypało. A w Watykanie sex shop bym kazał otworzyć dla tych no? ....... No dla pielgrzymów przecież. Tak ze normalny facio jestem tylko ociupinkę zakręcony, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko witaj słonko 😘 dano Cię nie było :-) Małgoś niech podpuszczają , cała frajda w zrewnżowaniu się tym samym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni kłóce sie z nikim
,,,http://imgur.com/a/6CX6B Już czas wyjść z akcją poza internet!!! Możesz to zrobić bardzo łatwo. Wydrukuj ulotki bądź plakaty i ruszaj do akcji !!! Wrzuć je sąsiadom do skrzynek, podrzuć na uczelni, wsuń za wycieraczki aut na parkingu,rozdaj znajom ym .,,, http://i.imgur.com/AmGbAh.jpg Pomózcie mi to wklejac gdzie popadnie .Post w takiej formie jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamy Anetkę a gdzie byłaś "robaczku" dni tyle? Tylko nie mów że o jeden przystanek za późno wysiadłaś i do domu przed kompa nie trafiłaś. No tyle dni się plątać po świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo i właśnie ta ociupinka jest taka urocza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś nie zapominalski, nie zapominalski!!! Zaskoczyłyście mnie dzisiaj przesyłkami jak "policjant pijanego w krzakach"!!! Powiedziałem ze wyśle to i tak stać się musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha bo kobiecą misją jest stale zaskakiwać , coby nudno nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spokój mi tam bo biurko w drobiazgi poszło i fotek szukam a patrzą na mnie jak na jakiego debila. Jeden gdzieś wyszedł dziwnie patrząc i kto wie czy tu zaraz z kaftanem bezpieczeństwa nie wpadną lub z jakim innym równie twarzowym ubrankiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahaha a choć owocne te poszukiwnia ? bo chcemy Cię zobaczyć zanim w pokoiku bez klamek zamną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko witamy więc ponownie , szczęście , że drogę odnalazłaś :-)Spejalnie latarnie dla Ciebie przy wejściu na temat pozapalałam :-) Zonaty , orientacja orientacją ale miło widzieć z kim się gada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś w końcu oto chodzi by u meżczyzny sztywno było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka niczym fatamorgana , to się pojawia to znika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś to ja ciasteczka zapewniam a Ty kawkę zrób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba po Malakezję jednak przyszli z tym kaftanem bo zniknął , chyba , że biurko na drzazgi rozbiera w tych poszukiwaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden wąsaty , drugi gładko wygolony , cóż za urozmaicenie :-) Dziewczyny do szeptalni biegem , Malakezja swe lico nadobne ukazuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gileta znalazłem to i po twarzy jak człowiek reklamy ogląda sobie pojeździłem, a co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×