Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madrakamilka

Jaka jest Wasza ulubiona firma kosmetyczna?

Polecane posty

Gość madrakamilka

Bez jakiego produktu nie mozecie zyc?:) Pytam z ciekawosci. Ja najbardziej lubie firme chanel a produkt ktory bardzo lubie to podklad colorstay Revlonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Nie mam ulubionej.. Sporo ziaji używam. Revlon. goldwell, schwarzkopf profesjonalny, joanna babuni, bielenda profesjonalna, i długo by wymieniać. Kiedyś uwielbiałam maseczkę eris wygładzającą.. ale już jej chyba nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polece ci cos innego
ja lubie ziaje, eve natura, czasem cos z joanny. NIe stac mnie na drogie kosmetyki, ale z tych tanszych tez sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy o jaki kosmetyk chodzi - jeśli o tusz do rzes to tylko i wylacznie Maybelline, szmpon - różnie, ostatnio garnier do suchych wlosow mimo ze mam normalne (nie musze wtedy uzywac odzywki), twarz (oczyszczanie) - garnier, lakier do wlosow - wella, zel pod prysznic - dove, pasta do zebow zazwyczaj colgate, lakier do paznokci nie pamietam :D ale taki w kwadratowej butelce z rossmana za pk 5zl, rewelacja, demakijaz oczu - ziaja, higiena intymna - ziaja only :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusz do rzęs - Max Factor krem koloryzujący - Ziaja balsam do ciała - Eveline Soft tonik pichtowy- Profarm krem do twarzy pichtowy - Profarm krem na dzień i na noc z serii kuracja dotleniająca - Soraya róż - Bourjois cienie - Inglot błyszczyk do ust - Eveline i Federico Mahaora Szampon i odżywka z Joanny do włosów blond żel pod prysznic oliwkowy - Palmolive jedwab do włosów - Biosilk antyperspirant - Rexona perfumy różne - ale zawsze mam na półce CK Truth Bez tego wszystkiego nie mogę się obejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o mleczku do demakijażu Delia. Boskie jest i niecałe 10 zł kosztuje Żel pod oczy z mikrokapsułkami z witaminami - Floslek (też rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
Z kolorowych kosmetyków chyba nie mam szczególnie ulubionych, podkład tylko zazwyczaj kupuję Clinique, bo jest najlepszy. Co do kosmetyków do kąpieli i pod prysznic to ostatnio tylko The Secret Soap Store, bo ma mydła i żele, które nie wysuszają skóry a z tym miałam zawsze największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podstawa jest
DERMALOGICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki_kiki01
No u mnie jest chyba kilka conajmniej. Na pewno na liście znalazłby się LOreal za świetną kolorówkę, Eveline Cosmetics za rewelacyjne balsamy do ciała antycellulitowe, Biotherm za kremy do twarzy. TO chyba święta trójca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolko221
mleczko do twarzy zioła polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dluzszego czasu uzywam tylko naturalnych produktow, takich jak algi glinki , a na codzien olejki, moj ulubiony sklep to drogeria z nauralnymi surowcami http://www.estien.pl/index.php do kosmetyki i nie tylko:) maja tez smieszne lejki dla Pań, stosowalam kilka razy , musze przyznac ze zycie kobiet staje sie latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujue4u
Tusz Lancome, reszta w zaleznosci od nastronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co faceci siedzą na babskim
ziaja i bielenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione kosmetyki to
chi, biosilk, bed head :) ciezko dostepne ale kupuje przez internet na Splendore wiec mam do domku odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neutrogena-balsam garnier vichy głównie kosmetyki do demakijażu jak i woda termalna bardzo dobra;) inglot max factor adidas żel pod prysznic super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilka
Z drogich: Yves Saint Laurent, Biotherm, Lancome, Elisabeth Arden, Kerastase Z tańszych: Eveline Cosmetics, AA, Garnier, La Roche Posay Te firmy przewijają się u mnie na półka w łazience od lat, ale jest jeszcze mnóstwo innych, które testuję :) i z czasem dołączają do powyższego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata5009
Moja ulubiona marka, to zdecydowanie Floslek. Uwielbiam ich kosmetyki :) Szczególnie serię antybakteryjną Anti Acne i masełko z żelem pod prysznic Natural Body mango & marakuja. Fantastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis polarny w tropikach
ziaja , bielenda, farmona, dermika, galenic, avene, tołpa z ziaji to kozie mleko balsam do ciała , z avene woda termalna to takie moje ulubione a jak chodzi o resztę firm to wszystko mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×