Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka9645

obawy zwiazane z utrata pracy

Polecane posty

Gość migotka9645

jakis czas temu stracilam prace,bo prywaciarz zamknal firme,mam jakies dodatkowe pieniadze i czasem zajecie,ale nie ma szans w naszej miescinie na inna prace:( problem jest taki,ze wstydze sie przyznac swojemu facetowi ze nie pracuje:( nie chce by pomyslal,ze jestem leniem,a skonczylam dobre studia i mam staz,doswiadczenie tylko teraz nie mam pracy...,nie chce jego kasy mam swoja,tylko jakos tak mi glupio ,co radzicie?moje poczucie wartosci spada a nie moge wyjechac ze wzgl.na sytuacje rodzinna,zamkniety krag:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
kto wesprze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
nikt mi nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
Kasiorek,dziekuje za cieple slowa,ale mam takie niskie poczucie wartosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja Ci powiem, ze ----
moze jednak lepiej wyjechac i szukac pracy tam gdzie jest jej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
wyjazd nie wchodzi w gre,nie mam takiej opcji ze wzgl.na sprawy rodzinne:( doradzcie jeszcze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,l
a jaki to wstyd stracic prace??? bo ja nie kumam w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego co innego gdybys jej nie szukala szukaj cos znajdziesz facet byłby debilem gdyby nie zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja Ci powiem, ze ----
sluchaj, ja mam w perspektywie utrate pracy, kolejna. Znow mam prace znaleziona co prawda bez znajomosci, ale ponizej kwalifikacji i dlatego, ze byla znow brudna robota do wykonania a lepszej osoby by nie znalezli. Zarabiam tyle, co osoby z mniejszymi kwalifikacjami i chociaz to budzetowka to tu trzeba byc dyspozycyjnym. To tak na pocieszenie Ci pisze, ze w Wawie tez robia w konia i tez nie jest rozowo z praca.Pracownik musi byc silny jak bydlątko, wykwalifikowany i odpowiednio glupi, zeby bezwolnie wykonywal zadania i nic dla siebie nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
dziekuje,moze ktos jeszcze:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka9645
mam mega dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×