Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jgvtgftft

alimanciarze-najlepszymi prawnikami i znawcami prawa

Polecane posty

Gość jgvtgftft

prawda panie zniecierpliwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvtgftft
przyklad Z Zniecierpliwiony "Sąd bierze przede wszystkim pod uwagę przepisy aktualnie obowiązujące. Twój wiek.....nie jesteś dzieckiem....dzieckiem nie poradnym , Twój wiek zaś daje możliwości ,że masz możliwości zarobkowe. Np roznoszenie ulotek,hostessa ...itp.itd. Zapomnij o czymś takim jak alimenty w Twoim wieku. A może przypomnij sobie o ojcu.Przepisy nie mówią ,że nauka usprawiedliwia prawo do alimentów.. Ty uczysz się dla siebie ....... uczyć się nie musisz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvtgftft
czemu nie zaczniesz propagowac idei usuwania plodow?? skoro zapewnienie przyszlym dzieciom minimum pt-jedzenie, ubranie itp sprawia problem i jest ujma na honorze? dlaczego nie polecisz mężczyznom wazektomi? aby te nieszczesne i pazerne dzieci nie powstawaly po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, jak zet
dziś się wystarczająco nakręcił zasypie CIę wieloma pytaniami retorycznymi, znaczącymi wielokropkami a także potrójnymi znakami zapytania:-)A także jak przystało na schizofrenika doszuka się teorii spisku w Twoim topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy4y4hy4
niech pyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy4y4hy4
moj ojciec rownniez doskonale zapoznany z prawem no ba czesto bywa u prawnikow:D woli wydawac pieniadze na ich uslugi niz placic 200 zlotych miesiecznie na moje utrzymanie;) myslicie ze wizytka u prawnika kosztuje mniej? watpie dzieki ich zlotym radom doskonale unika placenia i aktualnie fundusz alimentacyjny ponosi dane koszty czyli wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba alimenciarza
pewnie tak, mając na względzie mojego byłego [prawnik, teść również] ale nie narzekam, ojciec wywiązuje się ze swoich obowiązków, teściowie uwielbiają wnuki, ja spokojnie rozmawiam z byłym mężem, lubię teściów, ba, nawet przyznaję, że jego druga "żona" jest całkiem fajną istotą. Jest dobrze, mam zabezpieczenia na wypadek nieprzewidziany, ojciec kocha dzieci i stara się, alimenty polubowne, rozwód w toku, długo to się ciągnie, ale to on wstrzymuje sprawę, nie chce być wolny... nawet dla aktualnej, kochanej pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" jgvtgftft czemu nie zaczniesz propagowac idei usuwania plodow?? skoro zapewnienie przyszlym dzieciom minimum pt-jedzenie, ubranie itp sprawia problem i jest ujma na honorze? dlaczego nie polecisz mężczyznom wazektomi? aby te nieszczesne i pazerne dzieci nie powstawaly po prostu? No jak to????? Skoro jest przez pewne panie albo opcje, próba narzucenia prywatności własnego ciała i własności ciała i życia ,które się w nim znajduje..... to dlaczego później ktoś ma płacić alimenty za to prywatne i własne ciało?????? Skoro ma być decyzją kobiety .....czy rodzi czy nie rodzi. Co do mężczyzn...... ja mogę im tylko zaproponować .....,żeby zastanowili się z kim się zadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie z
już panu mówiono tutaj ze swykły bylk rozpłodowy ma więcej uczucia dla dzieci niz pan? Takich jak ty powinno się kastrowac. Za pańskie pieniądze oczywiście panie z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabrałaś masy
Kobiety muszą uważać podwójnie na to z kim się zadają. Wkoło nas tyle posuwaczy, tyle darmowych popuszczaczy, którzy nie szanują swojego ciała, umysłu i puszczają się z pierwszą lepszą kobietą, nawet nie pomyslą, że mogą dostać kiłę, rzezżączkę, WZW lub HIV i inne, bo kobieta z którą idą w tango spała z zakażonym, zarażonym lub choprym, innym mężczyzną... Świat pełen jest puszczalskich mężczyzn, a później dziwią się, że dzieciątko się pojawiło na horyzoncie. Heloł - jak idziesz do łóżka chłopino z kobietą i odbywacie stosunek, to kobieta może zajść w ciąże, pomimo środków anty. Pomyśl zatem chłopino o wazektomii, jak chcesz się dalej puszczać i dalje szukać chorób od innego gościa, a nie pragniesz dzieciątka. Mężczyzno - przestań się puszczać na lewo i prawo i zacznij się szanować, wtedy kobiety zaczną szanować i Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błahahahahahaha
zniecierpliwiony napisał -Co do mężczyzn...... ja mogę im tylko zaproponować .....,żeby zastanowili się z kim się zadają. doradź pan im aby zadawali się z facetami-dzieci z takich związków nie będzie a co za tym idzie nie będzie alimentów super sex-buźka-dupka,dupka-buźka łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
ot ...przemyślana odpowiedź. Logiczna.... i przede wszystkim rzeczowa. Co do miłości do dziecka ....to ona albo jest albo jej nie ma. Tego nie da się wymusić . Da się natomiast przeliczyć tą miłość na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, jak zet
tak ja to było do przewidzenia, pytania retoryczne, wielokropki ., brak rzeczowych odpowiedzi, charakterystyczne udawanie, że pytania do pana nie padły bo to nie pasuje do rzeczywistości wykreowanej w Panskiej głowie. Polecam dośc stary ale dobry film pt" piękny umysł". Proszę choć spróbować zadbać o zdrowie psychiczne.Trzymam kciuki za Pana i Pański powrót do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecku należą się alimenty do momentu kiedy się uczy.Nie wiem skąd takie brednie, że skoro dziecko chce się uczyć to dla siebie i na swój koszt? Jak się wtyka swojego penisa, to trzeba wiedzieć gdzie i co za tym idzie, seks to nie tylko zabawa i przyjemność ,ale i odpowiedzialność. I co to za tekst, dziecko się kocha albo nie.Tylko kretyn może tak myśleć, męska szowinistyczna świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvtgftft
"No jak to????? Skoro jest przez pewne panie albo opcje, próba narzucenia prywatności własnego ciała i własności ciała i życia ,które się w nim znajduje..... to dlaczego później ktoś ma płacić alimenty za to prywatne i własne ciało?????? Skoro ma być decyzją kobiety .....czy rodzi czy nie rodzi. Co do mężczyzn...... ja mogę im tylko zaproponować .....,żeby zastanowili się z kim się zadają." ale kobiety nie moga w razie wpadki z MEZCZYZNA -bo na pewno wiesz ze do splodzenia dziecka potrzebne sa dwie osoby oddzielnej plci(tlumacze jak dziecku bo widze ze to trudne do uwierzenia) usunac ciazy poniewaz jest to prawnie zakazane chyba ze : -jest to ciaza z gwaltu -zagrozenia zycia matki -dziecko z uposledzeniem wiec nie jest decyzja kobiety czy rodzi lub nie rodzi -twoj argument jest niedorzeczny skrzywdzony mezczyzna ma wieksze prawo niz skrzywdzone,splodzone dziecko:D dobrze ze twoje poglady gowno znacza i mozesz je jedynie tutaj wygłaszać:) ZRESZTA moim zdaniem jestes tylko projektem majacym na celu podnoszenie topikow;P wiec od teraz cie calkowicie ignoruje i nawet nie czytam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×