Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jolanta_123

Rehabilitacja - gdzie?

Polecane posty

Gość Jolanta_123

Szukam dobrej kliniki rehabilitacyjnej, która organizuje kilku/kilkunastodniowe turnusy rehabilitacyjne? Może być prywatna, najlepiej w centralnej Polsce. Z góry dziękuję za propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium?
Chodzi Tobie o sanatoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_123
Nie, nie. O kliniki zajmujące się stricte rehabilitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardziel
Szukajcie prywatnie. Publicznie są ogromne kolejki, a jakość pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej porozmawiać wcześniej i zapytać o możliwości, zobacz - http://forus.co/ Sprawdźcie też wszystko to, co znajduje się w klinice. Sądzę, że o wszystko uda wam się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćogzyy
ja chodziłam prywatnie do g&r w Krakowie, mają tam dobrych rehabilitantów, kilka gabinetów i nie czeka się w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabilko
no gabinety G&R mają dobrych rehabilitantów i gabinety są dobrze wyposażone. Chodziłam do nich i bardzo mi pomogli po kontuzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilonka
w Krakowie to Rehaexpert. Polecam bo rzetelnie i dokładnie. no i z pozytywnym skutkiem! a to najważniejsze, bo jak się do nich chodzi to wiadomo że można wrócić do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simoneka
Ja korzystam z ConsensusMed https://www.consensusmed.pl też w Krakowie. Rehabilitacja na naprawdę wysokim poziomie, dogodne terminy, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdźik

ja na fizjoterapię chodzę do RehaExpert i wiem że oni także mają rehabilitację. Zresztą bardzo jestem z nich zadowolona wiec nie zmieniałabym w ogóle miejsca leczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weris

ja chodzę na zabiegi do G&R na Piwną i ból mija, zabiegi przynoszą mi ogromną ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simka

W RehaExpert w Krakowie można liczyć na dobrą pomoc! jest dokładnie i rzetelnie. No i przede wszystkim nie ma już bólu i kontuzji! doskonałe miejsce do powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

W Grębiszewie na Mazowszu jest swietny osrodek OBOK LASU, wszyscy go polecają, czy macie jakies opinie ? POtrzebuje dobrej rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatt
10 godzin temu, Gość Barbara napisał:

W Grębiszewie na Mazowszu jest swietny osrodek OBOK LASU, wszyscy go polecają, czy macie jakies opinie ? POtrzebuje dobrej rehabilitacji.

Mogę polecić. Przebywałam na turnusie po operacji i wszystko przebiegło bez zarzutu. Świetni ludzie, fajna atmosfera. Ceny też przystępne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Byłam tam kiedys, bardzo miło wspominam rehabiltiacje, chętnie bym ponownie się wybrała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka

Naprawdę świetną rehabilitację w dowolnym wymiarze ma Enel-Sport (więc Polska tak centralna, jak tylko może być). Mną zajmowali się pan Grabowski i pan Ciosek (nie wiem, czy jeżdżą też do Łodzi), polecam sprawdzić gdzie i kiedy są dostępni, na ile, za ile. Na pewno poszłabym znowu do któregoś z nich gdybym wciąż potrzebowała 😉 ale na szczęście jeszcze nie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leki nie są dobrym rozwiązaniem. Ja też od dłuższego czasu miałam problemy z kręgosłupem przez długie przesiadywanie przed komputerem. Zaczęło się niewinnie od lekkiego strzykania, jednak po pewnym czasie ból zaczął promieniować aż do nóg. Zdecydowałam się wtedy na zmianę pracy oraz zapisałam się na rehabilitację kręgosłupa  w klinice www.neuro-care.pl. Po kilku tygodniach ból na szczęście ustał, ale cały czas muszę wykonywać ćwiczenia profilaktyczne i rozciągać się. Otrzymałam wskazówki i zlecenia z ćwiczeniami od rehabilitanta z którym ćwiczyłam w ośrodku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melsa

Miałam problem z ruszaniem kolanem ale dzieki temu że trafiłam na rehabilitację w ReehaExpert to od razu jakoś zaczęłam lepiej ruszać nogą i bez bólu. Także dobra opieka u nich jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartość musi mieć 3 znaki.

Nie ma co czekać, najlepiej prywatnie. Jak jesteś z Krakowa, to pod tym adresem sobie wybierzesz klinikę najbliżej miejsca zamieszkania:  rehabilitacje.org , żebyś nie musiała daleko dojeżdżać. Tam pracują fachowcy, z pewnością dobiorą ci najlepsze zabiegi na poprawę kondycji, w końcu mają doświadczenie i zajmują się również rehabilitacją dzieci oraz kobiet w ciąży. Powodzenia i powrotu do pełni zdrowia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal

W łódzkim Enelsporcie uratowali mój staw biodrowy, nigdy tego nie zapomnę, Doktor Ciosek niemożliwe robi od ręki, jak to mówią, a cuda w 5 minut. Gorąco polecam, tak gładko nie przeszedłem przez żadne inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolma

Mi pomogli wyjść z urazu barku w Reha Expert w Krakowie. Bardzo dobrze poprowadzona rehabilitacja, dokładnie i bezboleśnie. jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do nich. W końcu nie czuję bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Makowska

Ja się rehabilitowałam osp-konczycewielkie.pl specjaliści pierwsza klasa atmosfera bardzo przyjazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monoki

Ja bardzo zadowolona jestem z Reha Expert. Doskonała opieka, ćwiczenia dokładnie prowadzone i lekarze bardzo pomocni. Dla mnie okazała się to doskonała pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić także ofertę kliniki www.naszaklinika.com.pl z Ożarowa Mazowieckiego. Nie jestem pewna, czy organizowane są tam turnusy, ale posiadają za to bardzo doświadczony i wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.

Edytowano przez DagaBr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×