Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__Kreska__

Karwia i okolice - ciekawe miejsca ;)

Polecane posty

Witam, wybieram się w przyszłym tygodniu do Karwii, nad nasz piękny Bałtyk :D nad morzem byłam bardzo dawno, z rodzicami jeszcze jako mały szkrab, teraz jadę z moim mężczyzną ;) Mógłby się ktoś podzielić jakimiś przydatnymi informacjami o tamtych okolicach? gdzie warto zjeść, co zobaczyć, czy gdzie plaża jest najładniejsza, i inne przydatne kwestie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... wiem, że to bardzo subiektywne, ale Karwia jest jedną z najbrzydszych miejscowości jakie w życiu widziałam:P Niedaleko są Dębki- byłam tam 3 lata temu, przeszłam się w odwiedziny do Białogóry i tam mi się naprawdę podobało:) blisko do morza jak z pozostałych miejscowości, ale zabudowa ładniejsza i kawiarenka w stylu retro i super wykorzystanie budynków po starym PGR-rze- piękna, bordowa cegła... Ale to moje zdanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliśmy jechać do Dąbek (to chyba coś innego niż Dębki;> ) ale nie było nigdzie pokoi .. kawiarenka w stylu retro bardzo mi się podoba, białogóra mówisz .. ;) to pewnie pojeździmy i obejrzymy okolicę.. patrzę tak na mapy.. 20 km samochodem, 12 pieszo.. może rowerem obskoczymy, jak będzie nieciekawa pogoda (a to całkiem możliwe.. ;P) Mnie się karwia bardzo podobała, tzn plaża.. a co do damej miejscowości, to po prostu nie pamiętam, byłąm chyba za mała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąbki to jeszcze bardziej na zachód od Karwii, niedaleko Darłowa, a Dębki to na trasie Karwia-Dębki-Białogóra:) a ta knajpka w Białogórze nazywa się Regent... stary piec kaflowy tam stoi, zabytkowe krzesła i stoły... ale to trzy lata temu było... pamiętam tylko, że bardzo sie rozbudowywała. A bylam tam wcześniej 15 lat temu:) Ja obstaję przy swoim:) ale oczywiście Twoje wakacje- oby jak najbardziej udane były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam topic, gdyby ktoś szukał jakiś informacji o Karwii i okolicach ;) Sama miejscowość jest po prostu prześliczna, ja zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia ;) ładne, gustowne i nowe pensjonaty, kramy z pamiątkami, i miłe knajpki z domowymi obiadami i pysznymi rybami.. Plaża szeroka, czysta, bardzo łagodne zejście do morza, ok.50m woda sięgająca max. po kolana, stąd pewnie niezliczona ilość małych dzieci ;P W okolicach byłam na helu, w gdańsku, gdyni, czyli standard nadmorski, szczególnie polecam zoo w Gdańsku-Oliwie, fokarium na helu i muzeum obrony wybrzeża na trasie na hel, zwłaszcza mały chłopiec (ten większy też.. ;P) będzie zachwycony czołgami itp. Pogoda co ciekawe była przepiękna, mimo żę w całej Polsce padało i było zimno. W samej karwii i okolicach było 25 stopni, słońce, upał. Ciekawa jestem czy tak się często tam zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Karwi jest piękna plaza :) co do noclegu polecam Pokoje Albatros moim zdaniem cicha, spokojna miejscowość, godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×