Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helsen

Szukam firmy zajmującej się obsługą księgowości

Polecane posty

Gość helsen

Hej, zrezygnowałem z firmy która prowadziła mi rachunkowość i kadry, mam firmę w stolicy, poradzicie jakąś firmę, biuro które kompleksowo i rzetelnie zajmuję się takimi usługami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkils
Moja firma korzysta z usług firmy Gradatim, dobre, rzetelne usługi, na wysokim poziomie, świetna komunikacja, także myślę że śmiało możesz się z nimi kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kancelaria Group. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę księgowo-podatkową firm. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej.obsłudze kadrowo-płacowej oraz usługach doradczych. Nasze operacje są wykonywane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Nasze biuro mieści się w Tychach,oddziały są również w Katowicach oraz Krakowie. Zasięg mamy na całą Polskę. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania lub wątpliwości. Proszę o kontakt: Mail: tychy@twojaksiegowa.de Tel: (32) 224-10-01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firm jest sporo takze z wyborem nie bedziesz miala problemu, pomysl tez nad systemem prowadzenia takiej ksiegowosci, bo popularnoscia cieszy sie ksiegowosc on-line ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Warszawy , może sprawdzi się u was biuro http://www.bkliczydlo.pl/ my korzystamy z ich usług od dłuższego czasu , rzadko zawodzą z terminami, w razie jakichkolwiek problemów będziemy mamy pod ręką wielu specjalistów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam czegoś firm o podobnych usługach, niestety mieszkam nieco dalej, bo w Gdańsku. Na chwilę obecną, podsumowując biura , których usługi wydawały mi się sensowne, przoduje biuro rachunkowe http://www.dpanmar.pl/ ktoś miał z nimi doczynienia?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją ksiegowość powierzyłam firmie www.compo-system.pl i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Znajomi mi ją polecili, bo sami korzystają już od dawna z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic www.biuro-duet.pl wspolpracujemy od dawna i w zasadzie jestem zadowolony, bo nie dosc, ze nie ogarniam tych wszystkich papierzysk, to za niewielka kwote jak dla mnie mam wszystko ogarniete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam bde constans :) działają zdalnie na terenie całego kraju. Ja jestem z nich abrdzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa28
Ja jestem wierna firmie http://www.komp-biur.pl :) Szeroki zakres usług, profesjonalizm, aż miło się współpracuje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczkata
Nawet szukając firmy która będzie Cię rozliczać i Twoją firmę warto znać choć elementarne podstawy podatkowania. Zerknij tu http://abc-podatki.pl/pit-28/ i najlepiej zapisz sobie tą stronę bo może Ci się nie raz przydać. Sporo wartościowej wiedzy tu się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się księgowości! ZAPISZ SIĘ! DELTA EDUKACJA zaprasza! Warto zdobyć zawód za darmo DELTA EDUKACJA Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 794005304. Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×