Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwodzidzi

uciazliwa pomoc

Polecane posty

Gość malenstwodzidzi

słuchajcie czy to ja jestem wredna czy kuzynka przegina? sprawa wyglada tak: ona czesto zmienia facetow, z roznych powodów, albo im nie wychodzi albo jest jakis inny powod, w kazdym razie bardzo by chciala byc juz z kims na stale. ostatnio wydawalo sie ze znalazla super faceta ale co kłótnia to ona z nim zrywa. niedawno oklamal ja w drobnej rzeczy i z nim skonczyla. no i zaczelo sie: 10 smsow dziennie czy ja uwazam ze dobrze zrobiła?czy moim zdaniem powinna sie odewac do niego?czy ja mysle ze on napisze?dzis rano znowu mnie obudzila z pytaniem czy powinna sie odezwac do niego bo on napisał smsa a jesli tak to co ma napisac? nakrzyczalam na nia bo juz nie wytrzymalam! ma 25 lat a sama nie umie rozwiazywac spraw uczuciowych. ja mam jej mowic czy ma napisac i co napisac. troche mozna doradzic pogadac itd ale chyba bez przesady. to sie obrazila. kto ma racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwodzidzi
dodam ze jestem w ciazy i generalnie inne rzeczy teraz zaprzataja mi głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr...............
A powiedz co Ci po tym ze npisze ze TY masz racje.... kuzynka zrozumie swoj blad ;) juz sie nie bedzie gniewac bo jakas obca baba tak mowi ? :D Zalatw z Nia sprawe raz a porzadnie, powiedz ze nie nadajesz sie na psychologa i .... amebo przyjmie do wiadmosci i przestanie albo sie obrazi na dobre. To kto ma racje nie bedzie na to mialo zadnego wpywu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwodzidzi
chodzi mi o to czy powinnam jej ciagle mowic co ma robic w zwiazku? bo moze to ja jestem taka wredna ze nie chce a to normalne ze powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik
Nic nie powinnaś mówić.Kuzynka jest dorosła i pora by to sobie uświadomiła, ty nie możesz za nią odpowiadać, a zwłaszcza za jej życie uczuciowe. Kuzynce nie wyjdzie, a ty będziesz ponosić konsekwencje, bo przecież zrobiła jak doradzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwodzidzi
nie no nidgy do mnie nie miala pretensji...ale to jest takie męczące cale dnie zastanawiac sie nad jej zyciem uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwodzidzi
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×