Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

**** powrót do pracy **** spotkanie z pracodawcą **** jakie pytania

Polecane posty

jutro mAM spotkanie z pracodawcą nt mojego powrotu do pracy po macierzyńskim. O co mogę zapytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesko-zielona
A jakie stosunki miałas z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesko-zielona
Jak ja wracałam to szef sam mi powiedzial czym bede sie zajmowac, jaka sytuacja w pracy. Nie pytalam za duzo. Grzecznie przytakiwalam :D Mysle ze wiecej niz Ty pytan to on/oni powinni powiedziec. Ty powinnas wykazac gotowosc do podjecia pracy. Nie wiem co Ci podpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie nie było w zasadzie
takiej rozmowy. To zależy czego oczekujesz, czy chcesz korzystać z przywilejów np. karmiącej matki, lub też, czyc chesz zmniejszyć wymiar zatrudnienia itd. Ja niczego takiego nie oczekiwałam. Wracałam na to samo stanowisko. W zasadzie to zostałam poinformowana co i jak, co się zmieniło odkąd mnie nie było i tyle. Wiecej ustaleń było (i teraz też jest, bo jestem drugi raz w ciązy) było w momencie informacji o ciąży. Wracałam do pracy jak synek miał 8 miesięcy, upewniano się tylko, czy nie mam w planach żadnego wychowawczego i jaki rodzaj opieki mam dla małego. Od powrotu pracuję trzy lata i wszystko jest ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×