Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Tak szczerze czy 15cm wystarczy?

Polecane posty

Gość lekooomankaaa
15 cm OK, ale ta broda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.Muszę serenady pod Twoim oknem zaspiewać ,może zwrocisz uwagę na mnie a nie na cafe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozka juzka
wystarczy,takim to ja ubijam truskawki ze smietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORIIIA
pewnie ze wystarczy pisanie kobiet o jakis rozmiarach okolo 20 cm moze i ma sens bo kazda jest inna wle zazwyczaj wiekszosc i to znaczna zbudowana jest podobnie . pochwa ma głebokosc taką ze siegniesz do jej dna palcem wskazujacym , wiec 15 wystarczy cala magia zamyka sie jednak w grubosci penisa bo jezeli masz penisa 15 cm dlugosci i 12 cm w obwodzie to dla mnie i dla wieksci kobiet bedzie to mało - to tak jak bys paluszek do cipki wkladal ale jak masz juz w obwodzie - i tu roznie 13,5 cm albo 15 cm to ja juz mam mokro w majteczkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu weź centymetr i zmierz go dookoła ... a obwód okręgu to 2pir, co robiłeś na matematyce w podstawówce :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że jesteś nie znaczy że nie potrafisz jakiegoś wzoru w Google wyszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz elipsa, a to proszę : pi(3/2(a+b)-pierwiastekz(ab)) :P a i b półosie ;) dla mnie niewielka różnica ;) ale jak kto woli ;) Dzieki Levviatanowi możesz teraz bardzo dokładnie obliczyć obwód :D poważnie weź centymetr i zmierz dookoła - cała filozofia, nic więcej nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 14 obwodu :P oczywiście mowa we zwodzie bo na "miękkim" to nawet nie ma o czym gadać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec, w pierwszym wzorze zamiast pi zrób sobie tau, a w drugim zrób tau/2 póki co mamy chyba jeszcze nadal we wzorach pi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna18
kolejny prawik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_kasandra_ -> noże i przyzwoicie. nie wiem bo jeszcze żadna tego nie sprawdziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sprostowanie - nie jestem prawiczkiem. Miałem 2 dziewczyny, jedną poznałem przez Internet mialem 27lat , jeździłem do niej całe wakacje i w sumie tylko uprawialiśmy sex, a po wakacjach jak przyjechałem otwarł mi jej chłopak. Dodam że zakochałem sie w niej po uszy. A z drugą chodziłem trochę dłużej 1 rok, było fajnie, ale powiedziała mi że jestem niedorosłym głupkiem, po tym jak rzuciłem prace na portierni. Musiałem to zrobić aby obronić prace magisterską. Niemniej do dziś szukam pracy. I dziewczyny. Ale nie wiem co lepsze - szukac tej jedynej, czy kosić zboże jak leci?? ale w sumie nic sie nie nawinęło jeszcze, umawiam się przez neta, ale 1 spotkanie i koniec kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście to nie mięsień :P poza tym istnieje (wprawdzie kiepska) alternatywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×