Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna gwiazda

Znajde Cie

Polecane posty

Ewentualnie zostań lesbijką. Na męskie zmysły bym na twoim miejscu nie liczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjy
"albo, gdy uważa,że nie ma już nic do zyskania...." Nie kazdy ma tyle sily checi wiary... Niestety predzej czy pozniej osiaga sie ta granice gdzie jyz "brak" tej sily. Poza tym swoje szanse kazdy okresla wedlug wlasnej miary. Dla jednego bedzie to zdobycie pracy innego wygranmie z rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo szeptem swoim otworzy Twą duszę ? dotykiem swoich myśli sprawi, że drżeć będziesz wrażliwie ? a patrząc w Twoje oczy będzie widział w nich uśmiech i radość Twego wnętrza ? czy po tym go rozpoznasz.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepaleś se jak...
chyba sie znalazł (([:classic_cool:)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy go rozpoznasz Ładnie powiedziane ;] Tyle że u niego to drżenie będzie powodowało coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie kazdy ma tyle sily checi wiary... Niestety predzej czy pozniej osiaga sie ta granice gdzie jyz "brak" tej sily. Poza tym swoje szanse kazdy okresla wedlug wlasnej miary. Dla jednego bedzie to zdobycie pracy innego wygranmie z rakiem" Wiem,bo ja już docieram do tej granicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obawy zeby je zadac, podoba mi sie to uczucie niepewnosci, jesli zadam a odp bedzie nie taka, bedzie mi smutno jesli nie zadam mam cien nadziei ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×