Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wercia568

Praca w FM GROUP !!!! Praca od zaraz!!!!

Polecane posty

Chcesz mieć nieograniczone możliwości zarobkowania, elastyczny harmonogram pracy i osiągnąć niezależność finansową być wolnym i mieć więcej czasu na korzystanie z tego wszystkiego? Odkryj, jak można mieć to wszystko i jeszcze więcej z FM GROUP! Szukamy ludzi, którzy chcą więcej od życia, więcej niż tylko zarabiać na życie ! DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ? * Nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy). * możesz działać w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet zagranicą. * dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów. * dysponujesz licznymi materiałami niezbędnymi do pracy. * jako wyróżniający się Sprzedawca i Sponsor zyskujesz możliwość zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych. * zdobywając pozycje Lidera otrzymujesz premie od obrotu firmy na całym świecie. Wystarczy że będziesz wykonywać trzy podstawowe czynności: 1. Kupuj dla siebie zaopatrujesz się w wysokiej jakości produkty, kupujesz taniej ( ceny hurtowe ) czyli oszczędzasz na własnych zakupach. 2. Kupuj i sprzedawaj zarabiasz pieniądze sprzedając produkty z marżą 43 % i tym samym otrzymujesz natychmiastowy zysk, zarabiasz dodatkowa premię w zależności od wielkości osiągniętego obrotu. 3. Sponsoruj budując swoją sieć konsultantów zarabiasz dodatkowe premie od obrotu całej grupy 3-21 % oraz premie od obrotu całej firmy. Serdecznie zapraszam do współpracy i aktywnego uczestniczenia w tworzeniu sukcesu własnego i naszej firmy. Masz pytania? Nie czekaj - napisz lub zadzwoń do mnie. Postaram się udzielić Ci jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi gg: 4688869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań konsultantem FM ! Sprzedawaj perfumy w cenach 33,50 zł i 54,75 zł A zarabiaj na nich 10 zł lub 16 zł (od sztuki) Zysk na rękę... ***Nie ma obowiązku zamawiania co miesiąc. ***Pracujesz jak chcesz i ile chcesz. ***Pracujesz z katalogiem i zestawem próbek co pozwoli szybko i łatwo zebrać zamówienia. Jedyne co musisz to skontaktować się ze mną... poprzez e-mail lub gg Ja zajmę się wszystkimi formalnościami, a Tobie zostaje zachęcać znajomych do zakupów czerpiąc z tego wielką przyjemność i zysk jednocześnie Oferuje pomoc na każdym poziomie sprzedaży Oferta tylko dla osób pełnoletnich (Brak jakichkolwiek opłat, w każdej chwili można zrezygnować ze współpracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi1777
Zostań Dystrybutorem FM Group. Kupuj produkty bez marży 43%. FM GROUP POLSKA to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku perfumeryjnym. Tworzą ją młodzi i energiczni ludzie, co sprawia, że szybko odpowiadamy na wymagania i potrzeby Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór najsłynniejszych światowych zapachów, tych lekkich orzeźwiających, a także tych ciężkich i zmysłowych. FM to nie tylko perfumy ale także produkty do domu, Telefony komórkowe. Dlaczego watro wstąpić do FM Group? * Pracujesz kiedy i gdzie chcesz * Wykupujesz tylko starter, który będzie twoim narzędziem pracy * Zarobek z sprzedanych produktów to stała marża aż 43% * Masz możliwość tworzenia własnego zespoły i zarabiania dodatkowych pieniędzy * Szybkie dostawy produktów do domu * Nie ma obowiązku kupywania co miesiąc, kupujesz kiedy chcesz Zapraszam na moją stronę internetową i do działu kontakt ;) www.biznes-fmgroup.pl E-mail: kontakt@biznes-fmgroup.pl GG: 7377083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartatoropo
znowu ten mlm-owy spam,na szczęście ludzie nie dają sie nabierać,gwałtownie spadła w Polsce liczba osób zapisujących sie do MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bóbek
Co ty powiesz , co ty powiesz , co ty pierdzielisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganzbyszek
te mośki z MLM mają przykaz żeby spamować na forach i wychwalać zarobki w tym dziadowskim MLM w którym zarabia lider a głupole w strukturze pod nim pracują na jego wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie rzeczy to tylko......
"Dlaczego watro wstąpić do FM Group? * Pracujesz kiedy i gdzie chcesz * Wykupujesz tylko starter, który będzie twoim narzędziem pracy * Zarobek z sprzedanych produktów to stała marża aż 43% * Masz możliwość tworzenia własnego zespoły i zarabiania dodatkowych pieniędzy * Szybkie dostawy produktów do domu * Nie ma obowiązku kupywania co miesiąc, kupujesz kiedy chcesz" Ale bełkot :D - zapierdzielasz na okrągło zaczepiając natrętnie każdego - a czy wiesz, że aby cokolwiek sprzedawać trzeba rejestrować działalność ? - masz możliwość szukania głupszych od siebie - ja zawsze kupuje kiedy chcę, gdzie chcę i ile chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×