Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roczniczka

I rocznica slubu- prosze o pomoc

Polecane posty

Gość roczniczka

nie jestem wielka fanka gotowania ale to robie, za 3 tyg mamy 1 rocznice slubu, chce zaprosic doslownie kilka osob i zrobic cos do jedzenia, moze grill zalezy od pogody, moze ktos poradzi co zrobic, jakies salatki czy kurczak, cos co mozna upiec i polozyc tez na grilu w razie ladnej pogody,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos robił
jakies male przekąski na takie imprezy okolicznosciowe, co warto zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co lubicie. ja na takie spotkania okolicznosciowe dla kilku osob z reguly robie jakies jedno cieple danie, do tego surowka z salaty lub kapusty, a na dzien dobry drobne przekaski typu 2-3 rodzaje sera (do krojenia) i krakersy oraz owoce, male kanapeczki z wedzonym lososiem i koperkiem, hummus z chlebkami pita, oliwki ... salatki z warzyw z jakims kurczakiem, albo krewetkami, tez sie sprawdzajab bo sa pozywne i nawet cieplego dania moze nie byc, ale to wszystko zalezy jaki to ma byc charakter spotkania i co lubicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaka napewno chce zrobic
bo raczej wszyscy lubia, moze salatke + wlasnie tak jak piszesz jakies przekaski ser, oliwki dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze kurczak upieczony w calosci z ziolami i cytryyna (moze ze 2 kurczaki ;) ) do tego swieze bagietki i salata (najlepiej jakas chrupka, np. rzymska) z pomidorami, szczypiorem, ogorkiem ... wlasciwie to juz zalezy co lubisz, polana jakims ulubionym sosem o winnym smaku, moze swieza bazylia, feta ... pisze o tej cytrynie do kurczaka, bo sam stosunkowo niedawno odkrylam i jestem zachwycona efektem :) zwyczajnie kroisz cytryne na kilka czesci i wkladasz kurze do brzucha, albo kroisz cieniusienkie jak papier plasterki i wciskasz ostroznie pod skora. z wkladaniem pod skore jest wiecej roboty, ale elegancko wyglada, mozna tak samo ziola i czosnek dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×