Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy wszystkie książkowo przyzwyczajałyście dzieci do glutenu?

Polecane posty

To znaczy tak ze codziennie dawałyście łyżeczke kaszki glutenowej do 100 gram posiłku?A moze robilyscie to inaczej?czy to wogule jest obowiązkowe??i w dodatku przez 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububububububbubu
nie mam pojęcia o czym piszesz. Moje dzieci były karmione glutenem normalnie . Kaszke kupowałam taką jak mi się podobała a potem taką jaka smakowała dzieciom. Owszem jeśli by wystąpiła alergia napierw odsatwiłam bym produkty mleczne, potem jajeczne a dopiero na końcu gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiście
ja kupywałam na początek co jakiś czas jabłuszka z kaszką manną gerbera , mały zjadał jeden mały słoiczek przez dwa dni :D a potem to już normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Ja gluten wprowadzilam dopiero po ukonczeniu 12tego miesiaca. Ale ja raczej ze wszystkimi pokarmami bylam przesadnie ostrozna, bo sama jestem alergikiem i chcialam zaoszczedzic corce podobnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o czym do mnie mowisz
wiem co to gluten ale nie robilam zadnego przyzwyczajania. Najpierw wciagalo mleko moje, potem krowie, a potem juz wszystkie maczne rzeczy :D Nie wydzielalam tego lyzeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosuję się ,nie czytam schematów żywienia niemowląt dawałam kaszkę manną na dobranoc najpierw pół słoika z czasem cały zaczął wciągać ,nic mu nie było ,teraz już normalnie dostaje kaszę manną i , a po za tym odchodząc od tematu glutenu podaje mu również świeże owoce które wg schematu powinien dostać ok 10 mies a ma w tej chwili 6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×