Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruu

Mieszkasz,pracujesz w Holandii?

Polecane posty

Gość daruu

Jak w temacie,może znajdzie sie tu jakaś miła,i sympatyczna dziewczyna,która mieszka w Holandii?Brakuje Ci towarzystwa,nie wiesz co zrobić z wolnym czasem?Nie masz z kim pogadać?Z kim się wyrwać z domu?A zainteresował by cię 34 letni wysoki?(179 cm ), podobno b.przystojny,i miły.Z którym można dosłownie wszystko-to napisz........Jeśli interesuję cie tylko,i wyłącznie sex,to nie marnuj czasu.Ja nie szukam pustego,byle jakiego,i nic nie wartego sex-u........A TAK NA MARGINESIE,TO CO ROBICIE W HOLANDII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyda
ja sie szanuje - kiedys tam pracowalam zaczeli nas polakow traktowac tam gorzej jak rumunow no i sie przenioslam do polski - wole biedniej, ale z honorem de moeite waard stront

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruu
wlasciwie chetniej poznam cieplego tatę... napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
A kto pisząc,że pozna tatę posługuje się moim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
moje drugie ja- jestem schizofrenikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
Do Judyty....Ja mam zupełnie inne odczucia.Każdego tak traktują,jak sobie na to pozwala.Jeśli miałaś złe doświadczenia,to dlaczego nie szukałaś innej pracy?Ja zmieniłem,i nie nażekam......Mam 12 eur.na czysto,godzin do woli,czasami nawet ponad 50-ąt.w tyg.Płatne za urlop,i wakacyjne.Płacą mi za paliwo na dojazd do pracy,Mam ekstra chatkę od Agencji,ok.10 km od pracy,dppłacam tylko do mieszkania,i ubezpieczenia,no i za neta,ok.60 eur.tygodniowo.Zostaje jakieś 450 do 550 na tydzień.Biorę dobry zwrot z podatku(mam partnera fiskalnego do rozliczenia),biorę zwrot z ubezpieczenia,dofinansowanie do mieszkania,rozłąkowe na rodziców......Wyjdzie jakieś ponad 30 tyś.euro rocznie.Czego mogę jeszcze chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
Do podszywacza....Jeśli nie masz nic sensownego do napisania,to znaczy że delikatnie rzecz biorąc masz pusto w głowie......Jesteś więc totalnym ........A już prawie dałem się zprowokować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechice
Daruu to dobra fuszke ogranąłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
Ok powiedzmy średni.....Sorki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
Nie do końca ogarnołem...Poprostu robię to samo co w Polsce,tylko za większe pieniądze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×