Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddsdsdsdsdsds

Zaden facet nie zrobi kobiecie w lozku tak dobrze jak inna kobieta!

Polecane posty

Gość ddsdsdsdsdsds

Nie rozumiem dlaczego kobiety chodza do lozka z facetami. Zaden facet nie zrobi kobiecie tak dobrze w lozku, jak inna kobieta. "W amerykańskim badaniu wyszło na jaw, że 83 proc. lesbijek ma orgazm za każdym razem, kiedy uprawiają seks, co znacznie przewyższa liczbę szczytujących kobiet heteroseksualnych." Mozecie mi wytlumaczyc drogie panie po co chodzicie z facetami do lozka, jak z kobieta macie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazna dla kobiety jest
psychika. Dlaczego kobiety gwalcone mnie maja orgazmu, a gwalciciele tak? Kobieta nie jest mi w stanie zrobic dobrze w lozku, poniewaz jako klasyczna hetero czuje do kobiet obrzydzenie seksulane. Czułabym wstret jak do gwałciciela. Na sama mysl. chce mi sie rzygac, a co dopiero myslec o orgazmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdsdsdsds
Rzadko, ale jednak czasem kobiety gwalcone maja orgazm. Facet prawie zawsze ma orgazm, czy jest gwalcony czy sam gwalco bo faceci latwo osiagaja orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"83 proc. lesbijek ma orgazm za każdym razem, kiedy uprawiają seks" 100% facetów ma orgazm, gdy widzi lesbijki uprawiające sex. Jak widać w orgazmach nigdy nas nie przbijecie, niezależnie od tego jak i z kim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×