Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem kolorystyczny

poradźcie proszę

Polecane posty

Gość problem kolorystyczny

Salon mam pomalowany na kolor powiedzmy :) magnolia, pastelowa brzoskwinia. Mam do dyspozycji bezowe meble, takiego mniej więcej koloru: http://warszawa.olx.pl/kanapa-ikea-iid-47982474 Poradźcie, jakie kolory tu dodać, żeby było z sensem, miło i nie mdło. Dodam, że po poprzedniej "aranżacji" mamy jasnozielone rolety i tak kombinuję jak zgrać to z tym , ze na ścianie jest odcień z czerwienią (jasny, pastelowy, ale zawsze) Pomyślałam o dodatkach w kolorach właśnie jasna zieleń (limonka) i oberżyna. ale nie wiem czy to jest udany mix. Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem kolorystyczny
zapomniałam dodać że myślałam, aby kupić jasne, kremowe narzuty na kanapę i fotele i takie zasłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oberzyna tak! jak masz wszystko takie spokojne i mdle to ja bym rzucila jakis intensywny, zwariowany kolor :) i wazon z kwiatami, tylko nie z sztucznymi - blee nie musi byc bukiet wystarczy np. wazon wysoki w ksztacie elipsy, do 1/3 wody, i np. gerberke w srodek, moze sie cala schowac do wazonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem kolorystyczny
dzięki za radę :) decyzje remontowo-dekoracyjne bywają trudne nie wiem jeszcze jednej rzeczy.. Czy dawać tylko małe kolorystyczne akcenty, czy jakieś duże w postaci dywany, zasłon... Nie będzie to przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja kuchnie mam w brazie, bezu, brzoskwini pastelowej... cos mysle podobnego i brakuje czegos w niej mimo kolorowych akcentow, sama myslalam o kolorowej tapecie tylko u mnie problem gorszy bo mam plytki gdzieniegdzie i boje sie nadmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem kolorystyczny
może zamiast tapety - obrazki? tapeta w kuchni jakoś wydaje się mało praktyczna. z dodatkami w kuchni jest trochę łatwiej, bo postawisz sobie np kolorową misę na owoce i już masz jakiś pogląd na to jak się całość komponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może takie delikatne, kwietne aplikacje.A pasujące do koloru magnolii są kolory oliwkowy,oberżyna jak najbardziej,karmel - ale chyba razem będzie za mdłe , może pistacjowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem kolorystyczny
mam oliwkowe narzuty, ale ta oliwka jest taka przygaszona, chyba znów by było nieciekawie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×