Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234bnm

Czy w wieku 38 lat za późno na 3 dziecko?

Polecane posty

Gość 1234bnm

Dziewczyny mam ogromną chęć posiadania 3 dzieci mam 2 je i dwie cc za sobą jak myslicie czy jeszcze fizycznie i zdrowotnie dam rade czy już sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pewnie ze dasz :) ja urodziłam co prawda 3 dziecko w wieku 30 lat, ale mam kolezanki które maja 38 i sa w pierwszej ciazy, wiec mysle ze jak Ci sie marzy dziecko i masz kase , warunki to pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-Baśka
Dlaczego ma być za późno.Teraz wiele kobiet decyduje się na pierwsze dziecko po 30.A sławne aktorki,piosenkarki często rodzą tuż przed 40 lub nawet po.Więc jak masz chęć i siłę to czemu nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
moje znajome i bratowa są po 40 i mają sliczne maleństwa , ja mam troszkę więcej i im zazdroszczę ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234bnm
Pierwsza próba podjęta może się uda chciałabym mieć dużą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72 to mój rocznik, mam w domu 10cio miesięczna córkę i planuję nastepne :-) i miałam dwie cc(pierwsza córkę stracilismy) będzie więc trzecie CC. Rozmawiałam z lekarzem nie ma przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniaaa
3 dziecko w wieku 30 lat-rzadko coś mnie dziwi,ale to jak najbardziej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZYWISCIE MOWIE CO CHCE
Moja siostra mieszkajaca w Niemczech pracuje w podstawowce i nawet nie wiecie jakie "babcie" odbieraja dzieci. Poza tym starszy wiek zwieksza ryzyko chorob. Jesli masz 2 zdrowych dzieci to ciesz sie i nie ryzykuj. To troche egoizm - dziecko bedzie mialo 12 lat a ty 50... Babcia mozna byc w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABAA
Nie ma co się zastanawiać tylko brać się do roboty:))Dzieci to prawdziwe szczęście.Nie jesteś za stara na dzieci!! jestem w podobnym wieku i gdybym miała możliwości finansowe to na pewno chciała bym mieć więcej dzieci niż mam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisa
ja bym sie nie decydowała, moja mam urodzila mnei w wieku 40l (mam 28), teraz jest bardzo chora, ojciec tez, tydzien temu miał amputacje konczyny i muszę sie nimi zajmowac, oeeikować, nie moge ulozyć sobie swojego zycia bo jestem obciazona opieka nad niedołeznymi rodzicami, musze tez pomagac im finansowo choc samej mi ciężko, bo przez ich starośc nie byli w stanie mi pomóc, chocby z mieszkaniem, studiami...zawsze zazdrosciłam kolezankom ich młodych mam, jak miałam 10lat mamy kolezanek były takie mlode sliczne, zdrowe, energiczne zwawe,a moja mam juz siwiusieńka, emerytka, ojciec jeszcze starszy, dziadek, od mamy starszy o 8lat, pomyslcie co bedzie czekac wasze dzieci za kilkanascie lat albo dozyjecie ich doroslosci albo skarzecie na opieke nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzieś tam na orbicie Venus
Wcale nie za poźno! Moja szwagierka miała dokładnie 38 lat jak urodziła synka 2 dziecko, a sąsiadka miała 40kę jak urodziła córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojemu puchla buzia
ja mam w rodzinie mamuske ktora urodzila jak miala 44 lata, wic w twoim wieku jak najbardziej,chociaz ja cie podziwiam, jestem przed 30, mam dwoje i juz dosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max22
No jeśli nie masz większych ambicji to walnij sobie trzecie dziecko , tylko pomyśl co to będzie jak mąż straci pracę, lub zachoruje albo wypadek. Wszystko trzeba brać pod uwagę, nawet to że w tym wieku jest większa możliwość urodzenia chorego dziecka. Nie mówiąc już o tym że żyjemy dziś tak a co będzie jutro tego nikt nie wie, nie mówiąc już o tym że starzy rodzice nie dają sobie rady, bo starszy wiek to często choroby a wtedy nie będzie Wam się chciało nadążać za najmłodszym. Pomyśl wiele razy bo odwrotu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy gość
Nie za późno, ale ryzyko wszelkich chorób wrodzonych większe. Grunt to przepadać się należycie, ewentualnie prenatalne, gdy coś nie tak - usunąć i jeszcze raz. Jak się do tego podejdzie rozsądnie to dlaczego ma być za późno. O ile nasz na to stać, ale bez przesady - jeśli stać na dwójkę to i trójkę da się radę. No i to cholernie patriotyczne i pro-ZUS-owskie mieć więcej niż dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupawka
dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×