Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aledziwy

co z tym świadectwem pracy zrobić

Polecane posty

Gość aledziwy

Witam, Mam taki oto problem: Wracam z macierzyńskiego. Dostałam jednak w międzyczasie nową pracę i na rozmowie kwalifikacyjnej nie wspominałam o powyższym fakcie (tym bardziej, że nie dopytywali). Zaczynam od sierpnia i mam donieść świadectwa pracy. I tu cholernie się boję, ze sprawa się rypnie, a ja wyjdę na kłamczucha. Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Bać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiedzialas? ze pracujesz i szukasz innej? czy ze na macierzynskim jestes. jak ci na stazu pracy nie zalezy to nie donos tego swiadectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aledziwy
powiedziałam, ze pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób tak
na pocz powiedz że nie masz jeszcze świadectwa pracy jakby pytali, a potem najwyżej donieś jak już popracujesz z miesiac, zaniesiesz do kadr i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo...
No ale na macierzyńskim też jest się w pracy, tylko przebywa na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aledziwy
też o tym myślałam ;)nosz cholera z drugiej strony przecież nie pytali mnie czy byłam na macierzyńskim i to chyba też jest moja sprawa, ale z drugiej strony mam dysonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo...
No ale jaki masz problem, bo ja nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aledziwy
boję się, ze jak zobaczą w świadectwie, ze byłam na zwolnieniu i później na macierzyńskim to pomyślą, żem kłamczucha i mnie wywalą po próbnym. Pocieszcie, że to banał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo...
No ale nie pytali, a macierzyński to ciągle zatrudnienie :) No ale wiadomo, szef szefowi nierówny :o Sam szef się nie zorientuje, bo raczej nie będzie tam patrzył, a kadry raczej nie mają nic do gadania, o ile firma nie jest malutka i nie znają decyzji szefa. Nie zatuszujesz tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aledziwy
firma to korporacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo...
To jest szansa, że nikt nie zauwazy, ponieważ osoby po macierzyńskim też można zatrudnić, żadna zbrodnia to nie jest :) Problemy zaczną się jak będziesz brała jakieś L4 czy inne zwolnienia na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×