Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzały facet 46

Ciekawy test

Polecane posty

Gość mysza1733
moj ojciec tez jest alkoholikiem i tez mialam rozne z nim przejscia. W moim domu rodzinnym niewiele bylo milosci. Dlatego teraz potrafie docenic to co mam i nigdy nie pozwolilabym zeby jakies tanie romanse zniszczyly czy mialy chocby najmniejszy wplyw na moj zwiazek. A jak facet chce zyc jak kawaler i skakac z kwiatka na kwiatek to po co sie zenil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
Po pierwsze nie każdy kto zdradza skacze z kwiatka na kwiatek, są rózne romanse czase trwające latami, a powstałe nie dla zabawy, ale z jakiegoś ważnego powodu. A po drugie- dlaczego odrazu zakładasz że facet? A kobiety nie romansuja ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
nie zakladam ze facet tylko odnisze sie do tego konkretnego przypadku. A jesli romans trwa lata, to tymbardziej powinien zakonczyc albo romans albo malzenstwo a nie prowadzic podwojne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
Ja piszę bardziej ogólnie, nawet nie myślę o tym "panu" co zakładal temat, wg mnie prawdopodobnie taki ktoś nawet nie istnieje :-) A co do drugiej części wypowiedzi- nie moge się z nią zgodzić. No po prostu nie moge, uważam całkiem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
kazdy ma prawo do wlasnych pogladow i o tym nie ma co dyskutowac. Zycze ci tylko zebys nigdy nie dowiedziala sie jak to jest zostac zdradzona. Chociaz moze wtedy zmienilabys zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
moze bym zmieniła.a moze nie zrobiłabym z tego wielkiego halo, bo w jakiś sposób jestem na to przygotowana, mówiąc ze mi obojętne. nie da się przewidzieć własnej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×