Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dasha9311

Nie mam orgazmu pochwowego

Polecane posty

dasha, trudno mi powiedzieć, każda z nas jest troche inna - ja pozycji klasycznej w zasadzie nie lubię za bardzo, bo wtedy w ogóle nie dochodze ;) więc tu ci nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Pirz, prosze. Tylko żczeże, a i jo się czygoś naucę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Autorko sprobuj takiej pozycji: "a ja mam taką pozycję pewną, w której zawsze mam orgazm pochwowy i już kilka dziewczyn z foruma wypróbowało i po raz pierwszy w życiu równiez tego zaznały pozycja jest prosta jak budowa cepa facet kładzie się na pleckach a Ty siadasz na nim tak jak do pozycji na jeźdżca tylko nie siedzisz tylko kładziesz się na nim i podpierasz łokciami obok jego szyji lub gdzie bedzie Ci wygodnie nastepnie wykonujesz ruchy posuwiste do momentu aż osiągniesz orgazm a jak go osiągniesz to bedziesz wiedziała, ze to to no a facet w tym czasie może sie bawić Twoimi cyckami, całować Cie po szyi (pod warunkiem, że jest sprawny fizycznie i wytrzyma w pozycji półleżącej żeby się podnieść aby dostać ) a na mnie działa jak mnie wtedy harata po plecach albo po półdupkach w tej pozycji najłatwiej osiągnąć orgazm pochwowy bo w innych trzeba się namęczyć a w tej jest idealnie pobudzany punkt G tzn mój przynajmniej ale to chyba zalezy i od budowy pochwy i od kształtu oraz wielkości penisa (chyba ) jeśli jeszcze jej nie próbowałaś to działaj moze akurat Tobie tez dostarczy ona niezapomnianych wrażen " Wiecej szczegolow masz w temacie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3432420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem... czyli pozostaje mi spróbować z tą symulacją łechtaczki... Hm... a może zaproponuje jemu żeby to zrobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porządku... ;-) alejedssds- dziękuję bardzo za radę... spróbuje na pewno :-) Moj chłopak pewnie bedzie również zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Znaleźione ukradzione "... gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć, co myśli kobieta, i tak nigdy by nie uwierzył..." Prubójcie, aż do bulu. Tylko piższ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze czułam się z tą myślą że on tak się stara a to i tak nie przynosi korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 1991
Najpierw trzeba samemu to odkryć facet, jak wiem z doświadczenia bo nim akurat jestem nie ma w tej kwestii na początku wprawy, nie wie jak i kiedy uciskać. Może na początek seks oralny? A co do pozycji kolega/ koleżanka napisał/a powyżej. W tej pozycji moja dziewczyna zawsze dochodzi a i dla mnie jest to przyjemne, inne pozycje to ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek dzięki za radę, myślisz że powinnam mu powiedzieć ze nie dochodzę? jak myślisz jak na to zareaguje? wkońcu jesteś facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 1991
Myślę że to widać ;) Sam się domyśla. Nie musisz mówić ułóż go w tej pozycji i spróbuj ;) Czy on musi wiedzieć że właśnie masz zamiar się na nim doprowadzić ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
a ja mam pytanie tak z innej beczki czym mozna zaskoczyc faceta w grze wstepnej a pozniej w sexie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblej go wiadrem
zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
dodam ze chodzi mi o cos takiej naj naj i dodam ze to chodzi o dom a nie plener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
nie to nie to heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślisz że on to wie? nigdy z nim nie rozmawiałam na ten temat jeszcze... balam sie jego rekcji;-( spróbuje tak jak mówisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
joj dlaczemu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
a wiecie jak ja robię :P najpierw trochę seksimy się po misjonarsku, gdy mi się ciało rozgrzeje i miśka moja rozwilgotni to łapię pięknego penisa mego lubego i pieszczę nim łechtaczkę, dochodze ze 3 razy, wkładam z powrotem i przy normalnym już stosunku znów dochodze raz czy dwa :) ale przeważnie tez łechtaczkowo i lepiej bo tak jest intensywniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo . z moim narzeczonym nie mialam jeszcze orgazmu i probujemy roznych pozycji na jezdzca od tylu. na boku od tylu i on pesci mi palcem lechtaczke nic to nie daje . w piatej jedziemy po wibrator.... a jesli wibrator nie pomoze to sie zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
...safsze morzna zaskoczydź. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ...napewno by nie uwierzył... jerzeli fcześniej łudawalaś. Muf mu że lepiej tak, a tak przyjemniej. pohfal łgo, że to, a to zrob8ił cudownie... No wież, facet jak dziecko jest. A JAK TY CHCIAŁABYŚ SIĘ DOWIEDZIEĆ O NIE WŁASCIWYM STARANIÓ TWOJIM??? Noooo??? Kłamstfo zabija miłość, a nieprawda tylko to oddala. La, la.... mówimy ło segzie. Tero spodam na dobre. A Ty piż co bez piżamy piszczy, cxz jakoź tak. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdro całom mordom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
to byl podszyw mam 20:) hmm ja tez rzadko dochdoze ale np jezlei on jest na gorze rozchylam nogi najbardziej jak sie da dla mnei z tym problemu nie ma bo jestem wygimnastykowana szpagaty itd... dobra jest tez pozycja ze zakladasz mu nogi na ramiona oczywiscie swoje npgi na jego ramiona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowana ja z moim ukochanym też robiłam to na jeżdzca. nic nie dało....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
mi na jezdzca tez nic nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
dashka albo na kolanach od tyłu opierając się ducią o pięty. On cię posuwa i równocześnie pieści łechtaczkę i całuje. Działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
* dupcią of kors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×