Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dasha9311

Nie mam orgazmu pochwowego

Polecane posty

no coz trudno taka juz nasza natura jedne dochodza szybkie drugie wcale nie moga dojsc, faceci z tym problemow nie maja pozycje nic tu do tego nie maja co mi po pozycjach jak ja nie czuje nic milego jak jest we mnie poprostu czuje ze jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
dlatego juz nie wiem co wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
uu nie na to jeszcze sie nie odwazylam:P chociaz wiem ze on chce ale ja jeszcze nie moze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
tak slyszalam... ale podobno facet tez szybciej dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm widzę że myślisz podobnie do mnie :-) jeśli bym się odważyła to też bym mu nie pozwoliła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
hehe now idzisz dobralysmy sie:) jakie znasz jeszcze fajne pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizimizi
ja kocham się z moim chłopakiem od roku i też nigdy nie miłam org. pochwowego.. Spróbuje waszych rad, może się uda.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
mozna sprobowac co nie ja nad tabletkami mysle cos kolo 10 zl kosztuja tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na grze wstępnej, lubie faceta mojego pobudzic-powoli zjężdzając mu językiem na dół ale tak powoli, facet jest wtedy maksymalnie pobudzony, chcąc byś mu już tam zjechała językiem.. a potem powoli biorę go do ust i ssie;) potem wprowadzam go w siebie i wychodzę.. on już cholernie wtedy pobudzony, ostro mnie bierze.;) a próbowałyście brac kiedys faceta na śnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemność sprawia mi tez na stojąco, tyle że męczy mnie bo muszę bardzo się schylać :-( i tak nie dochodze.. ale zawsze jest lepiej niz jak na misjonarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
ja ostatnio hehe spal a ja sie nim zaczelam bawic i stanal a moj po chwilis ie obudzil;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam tak z doskoku, choć pobieżnie i mi się jeszcze jedno nasunęło na myśl - dziewczyny, jeżeli same się pieścicie i nie macie problemu z dochodzeniem to zasugeruję jeszcze jedno -jeżeli to robicie bez użycia wibratora, dildo lub czegoś podobnego - to to jest podstawowy zakup dla każdej z was i "praca domowa" do skutku ;) Ponieważ ciało kobiety PRZYZWYCZAJA się do sposobu pobudzania! Jeżeli pieścicie się same np tylko palcami, prysznicem itp, to z czasem coraz trudniej, a wręcz w skrajnych przypadkach będzie niemożliwe osiągnięcie orgazmu inną metodą. Najlepszym rozwiązaniem jest "udawanie" stosunku ;) wtedy ciało uczy się reakcji na bodźce występujące podczas normalnego stosunku. Miłego orgazmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. On śpi a Ty go zaczynasz pieścic ręka albo ustami;) jak się w tym momencie obudzi, myślę że będzie miło zaskoczony!(mój jest zawsze). Jeżeli nadal śpi, gdy jest już twardy, wkładasz go w siebie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie :-) i co zrobił? :-D mogła byś podać jeszcze raz nazwę tych tabletek ? i to tylko ja mam je brać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
dasha9311 Brak tu Ciebie to znaczy, że...? Ty działaj, a nije tełorią się podniecaż. Jak poprozisz to zpróbujem razem, zawże to jiakiś pungt łodniesienia... Nic na siłe, niiieee katuj sie tylko działaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo tyż pocę się biegając na łorbitreku, a łorgazmu nikt nima. Łuczmy sie na błendach, łone tak szybko powstają nowe,. A łopisz nom jak to wasze kopólowanie się zaczyna i jak dołgo? Czytołem, że wiela cipek nie dohodźi pochwowodo. Powodzonka. http://youtu.be/vOnuBVARzVw Jo tagże ni mom łorgazmu pohwowegodo i żyję. Cieżmy sie stego co momy i dążmy do lypszego. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
maxlove nei wiem jak bo kupilam ich ale widzialam po ile sa;d i no na snie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
zacieszna women, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku brzydziłam się brac do ust, ale odważyłam się i podoba mi się to!:) robię to tylko mojemu facetowi i nigdy innemu nie zrobiłam loda.;) odważcie się, wiecie jak wasi faceci bd zadowoleni?;) no i dochodzi w moich ustach;) a raz! odważyłam się połknąc;) jego mina gdzie jest sperma-bezcenna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobserwatorrrr- zawsze zaczynamy się namiętnie całować, powoli się nawzajem rozbieramy,potem pieścimy długo.... w końcu on wchodzi we mnie :-) najbardziej uwielbiam ten moment jak wchodzi:-) podczas też mnie całuje, dotyka piersi, trwa ok.10 min... On stara się wytrzymać jak najdłużej... Potem kończy na moim brzuszku :-) a ja orgazmu nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia998889
hmm a jaki miala smak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
alez jesteście jeszcze niedoświadczone laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×