Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2face

Kompromitacja Moniki Richardson

Polecane posty

Gość podaj jakies ściemy
Boi sie? Nigdy się nie bałem cokolwiek napisać w ostatnich latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkurw
ja też się nie boję i jutro mnie zwolnią z pracy fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ to babsko richardson
jest zenująca, tak ludzie czekali 17 lat na mieszkanie a teraz ludzie jeśli w ogóle dostana kredyt to spłacają je 30-40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
No do w dziwnej "pracy" praujesz skoro za takie rzeczy mogą zwolnić. Nie słyszałem żeby komuś coś się stało za to co napisał w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
" tak ludzie czekali 17 lat na mieszkanie a teraz ludzie jeśli w ogóle dostana kredyt to spłacają je 30-40 lat" Zmienił się ustrój. Nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję ! Ja ostatnio ta akcja z tym studentem co jego zatrzymali za strone antykomor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Został zatrzymany za przestępstwo. Co to ma wspólnego z wolnościa słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do mieszkań za żadów PIS mogliśmy wykupić mieszkania za grosze skorzystało na tym tysiące Polaków! i m.in Ja heheh :) A teraz tułaj się studencino po kwaterach matko z dwójką dzieci itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Z tym PiS nie ma nic wspólnego bo to sprawy gminy. Teraz chyba Polski nie stać na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
"za to że mówił to co myśli !!!" Nie. Za obrażanie prezydenta RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się bo dzięki ustawie Gmina to ma g***** do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Tak. Przestrzeganie prawa jest normalne w panstwie demokratycznym i ściganie tych co łamią prawo. Masz inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
"Mylisz się bo dzięki ustawie Gmina to ma g***** do powiedzenia" Może. Ale rządy PiS to zupełnie inne czasy. CZas prosperity światowej... Teraz kryzys światowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mamy wolne media czy nie???? Jeżeli tak to wyrażam swoje emocje myśli słowa niech nikt mnie nie ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Mamy wolne media ale nasza wolność ogranicza prawo. Tak jest w panstwach prawa. Bo inaczej to jest anarchia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo to niech te Twoje prawo zacznie naprawdę przestrzegać te PRAWO i zajmnie się codziennością ojcem znęcającym się nad dzieckiem, prześladowaną kobietą ... a nie studentem który wyraża swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Tez się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Student obrażający prezydenta RP jest takim samym przestepcą jak ten co się zneca. Ale poniewaz robi to publicznie to go bardziej widać. A jak ktoś się znęca nad żoną to sąsiedzi udają że nie słyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompromitacja nie pierwsza ale
Bosaka, duren , poglady tak infantylne, sformulowania nielogiczne ze rozsmiesza kazdego, nie tylko Richardson , ktora jest rozsadna kobita i rozmowa z takim glupkiem nie jest na jej poziomie, wiec nie moze jej traktowac powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera pomarancza
Prawda jest taka, że niektóre media manipulują faktami ogromnie. Osoba myśląca opiera się na faktach, mówi do rzeczy, bierze pod uwagę realia. I taka osoba jest niewygodna. Wierzcie dalej bezkrytycznie mediom durne owieczki, jak p. Monika Richardson, która leje wode jak może, żadnych konkretów nic zupełnie. Przerywa, bo nie może znieść natłoku zapewne dla niej zbyt trudnych informacji. Takich ludzi władza potrzebuje! Może dostaniecie w nagrodę jakiś ochłap, ale nie liczcie na cuda. Taki niestety mamy teraz trend i tego są skutki. A ludzie nie używają mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Czy ogromnie? Pewnie jedne mniej inne więcej. Ale ludzie swój rozum mają i potrafią wnioski wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
"Wierzcie dalej bezkrytycznie mediom durne owieczki" Czy zauważyłas żeby ktoś tutaj mediom wierzył bezkrytycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera pomarańcza ma racje
a jeszcze dopisze ze to babsko richardson totalnie bez klasy i kultury jest, poziom leppera, on tez z testami o czyimś wieku i braku doswiadczenia wyjeżdzal, babsko ględzi ze Polacy moga sobie kupowac mieszkania zagranica, już to widze z takim stosunkiem zarobków do kosztów utrzymania. Żenujaca jest, koleś ok dziwny troche jakis ale chociaż jakoś na temat sie wypowiada a ta bredzi ze go czegos o zyciu nauczy, normalnie damska wersja leppera, nawet poczuce humoru podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Boska to weszpolak....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Uważam że mogły zrobić to bardziej inteligentnie. Dlatego uwazam że panie się nie popisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób wszyscy kręcimy bicz na samych siebie. "Nacjonalista", "lefebrysta" etc. etc. W polskojęzycznych żydomiediach trwa wojna werbalna. Tylko pamiętajmy o jednym - Hitler też zaczynał od mocnych słów, gwałceniu semantyki i wybielaniu historii, tyle że akurat naród niemiecki był w tym zjednoczony. W Polsce zaś istnieje kilka światów równolegle. Oby się to nie skończyło wojną domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denna, próbowała być sprytna
ale jej nie wyszło, rzeczywiście dała plamę. Klepie hasełka pod PO i udaje, że jest dobrze, gdy jest źle. Ludzie otwórzcie oczy!!! Jak można być tak tępym i zaślepionym hasełkiem z tv na rozkaz PO i udawać przed Polakami, że rząd sobie radzi i w ogóle coś robi. Och, ach, ech, jestem starsza od Pana, ale dużo głupsza - w tym programie M. Richardsom wyszła na tępą sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×