Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waleczne serce to wlasnie ja

Moja żona ma kochanka jak pozbawic ja praw do dziecka?

Polecane posty

Gość waleczne serce to wlasnie ja

moja zona ma kochanka wiem ze sie spotykaja wiem ze ten kochanek kupuje mojemu synowi zabawki . jestesmy w trakcie rozwodu znaczy zona zlozyla pozew bo przeszkadzalo jej ze lubie z kumplami piwko wypic ze niby sie dzieckiem nie zajmowalem bo komputer wazniejszy ale ja lubilem sobie po pracy relaks przed komouterem zrobic jak sie wyprowadzila odemnie z synem to dopiero wtedy zaczela na randki jakies chodzic ja tez sobie znalazlem kobieta ale ta moja jeszcze zona nie moze zrozumiec ze nie powinna wspominac o wieku mojej nowej dziewczyny ma 16 lat ja mam 26 wiec moje pytanie czy mam szanse zeby odebrac jej prawa do dziecka zeby maly mieszkal ze mna zebym ja sprawowal glownie opieke nad nim ? bo nie chce zeby moje dziecko wychowywal jakis fagas zonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
twoja głupota rozłożyla mnie na łopatki i z całą pewnością rozłoży każdego sędziego który będzie decydował o opiece nad dzieckiem - na szczęście dla tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą :o Sąd w 99% przyznaje opiekę matce. Skoro nie pije i nie jest bezdomna, ma pracę dziecko będzie z Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własnie tacy są faceci, zawistni,aby tylko zrobic na złość... --nikt nie powierzy Ci opieki nad dzieckiem,tylko dlatego,ze twoja byla zona ma kochanka..!! --bardzo dobrze robi,ze probuje sobie ukladac życie na nowo. Każdy ma do tego prawo,bez względu na ilość dzieci:) twoja glupota powala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was
buahahaa co za tępak twojej jeszcze żonie syna z gachem nie wolno wychowywać, ale tobie z nastoletnią kurweką wolno???????????????? chyba śnię, jeśli to nie prowo to ja pierdzielę, jak głupi może być facet, co za ciemnota i bezczelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
Pedofilom nie przyznaje się opieki nad dzieckiem :) Znajdź więc sobie spokojnie 14-latkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×