Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stary38

Tylko do dojrzałych kobiet

Polecane posty

Gość stary38

Mam proste pytanie, do kobiet wyłacznie i nie dzieci. Mam 38 lat i nigdy się nie zastanawiałem co wolicie. Chodzi o owłosienie faceta. Czy wolicie aby był wygolony? Czy nie? Chodzi o wszystkie włosy może poza na głowie, ale łonowe, klatka piersiowa, pachy. Proszę o normalne..o ile mozna na tym forum..odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Spełniam wymagania do udzielenia odpowiedzi :) koniecznie wygolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam owlosione meskie torsy, podobaja mi sie rowniez wlosy na przedramionach i nogach. Ale juz nie pod pachami i te w okolicach genitalii. Jesli nie chcesz sie golic, to choc je skracaj. Oczywiscie, jesli Twoja partnerka ma podobne do moich poglady :) A najwazniejsze by bylo zawsze czysto i pachnaco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
dokładnie tak sama jak napisała koci pazurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachy wygolone, również kark i ewentualne włosy na ramionach. Na piersiach jeśli są bujne, to trochę przystrzyżone tak, żeby nie wyglądały zza koszulki lub rozpiętego guzika koszuli. Łonowe przystrzyżone - kwestię golenia pozostawiam do wyboru mężczyźnie ;) Oczywiście twarz albo porządnie wygolona, albo zarost takiej długości, żeby już nie kłuł - nieogolona twarz jest tak samo niechlujna jak trzydniowy zarost na nogach kobiety :P Reszta ciała bez znaczenia. A, no i oczywiście żadnych kłaków wystających z nosa i uszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolkaaa
Zdecydowynie ogolony. Klatka,genitalja i pachy... reszte jeszcze jakos da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekowo pasuję wygolone pachy i kark jeśli tam są włosy łonowe przynajmniej przystrzyżone, ale lepiej wygolone, reszta mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestem "dojrzała" :P ale powiem tak : jedyne włosy , których nie jestem w stanie zaakceptowac i zbiera mi sie na wymioty te te na ramionach i plecach :O - niestety sa tacy , którym rosną włosy równiez w tych okolicach i te nalezy bezwględnie eliminowac. Pachy, klata- przystyżone, jesli jest ich duzo. Jesli natomiast rosną Ci dwa włosy na krzyz, to lepiej je całkowicie ogol:P Przystrzyżone równiez włosy łonowe. Dla mnie śmiesznie wygląda facet całkowicie ogolony :D Twarz -ogolona, dopuszczalny dwudniowy zarost :P A tak w ogole, to najlepiej zapytaj swojej kobiety. Moze lubi sierściuchów a moze całekiem wydepilowanych panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
jest mi to obojętne ,ale na klacie raczej preferuję kocyk jądra albo ogolone albo dobrze przystrzyżone ,tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
Dziekuje za sensowne odpowiedzi Czyli jednak bardziej wygoleni, na klatce mam niewiele, nie jest to kocyk futrzany. Czyli pod pachmi lepiej tez..łonowe przystrzygam, tylko mam pytanie co z włosami na jadrach? Czy to jakos Was odrzuca? Czy je tez usuwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz oralne pieszczoty jader to tak ;) a propos - zawsze sie zastanawialam, czy golenie jader boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
też się zastanawiam :)..dotychczas tylko przystrzygałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
na klacie lubie gołych na jajkach moze miec przystrzyzone....w zadnym wypadku wlochy na plecach a fuj....a na twarzy?koniecznie 3 dniowy zarost;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, to wystarczy :! Wazne zeby wlochy do dzioba nie wchodzily ;) u mnie to powoduje odruch wymiotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMinelli
twarz ogolona a niżej nie może być łyso! Uwielbiam potarmosić futerko na klacie Męża! Niżej też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
ja jednego nie preferuję :) wystających włochów z nosa , niestety niektórzy o tym zapominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
te włosy z nosa i uszu już dawno mnie wkurzaja i je likwiduje na bieżąco :)..dzięki za potwierdzenie słuszności. Jeszcze inne trochę pytanko..miałem kobiete co bez przerwy psikała antyperspirantem sobie i mi przy okazji pod pachy, czy lubicie zapach kobiecego dezodorantu? Uprzedzam pytanie o śmierdzenie potu bo nie mam problemu z tym, mam wysoka przemiane materii i własciwie mało sie pocę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele firm produkuje antyperspiranty dla mezczyzn, chocby nawet nivea. Nie musisz partnerce z polki kosmetyku podbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
nie nie podbieram Uzywam obecnie adidas..tylko Ona miała takiego bzika i nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
nie lubię jak ktoś przesadza z perfumami wtedy zamiast zapachu czuć samą gorycz męskie antyperspiranty to z Nivea albo AA- bardzo fajne (biały i niebieski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
zobaczę tych z nivea..uzywam ich kosmetyków do golenia i podobaja mi sie, zobaczę ten antyperspirant. Ja to akurat sie cieszę ze swego zapachu bo przy małej potliwości zawsze jest ok. MOże ona miała jakieś cechy męskie? że lubiła zapach kobiety na mnie? czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
albo zwyczajnie podobał jej się zapach tego antyperspirantu i nawet ciebie nim psikała aby móc go wciąż obwąchiwać :) znam takie talenty :D jakby mogły to majtki swojego partnera by spsikały swoimi perfumami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary38
może i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz idę golić
Ja lubie pieszczenie jader podczas orala ale tak jak tu piszecie partnerka każe golić jaderka:) Zaraz ide je wygolić, ja robie to taką już troche przytepiona maszynka bolec to nie boli ale dosyc pracochłonne i trzeba ostrożnie żeby nie zaciąć ale potem jest bardzo fajny seksik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×