Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiśniówkaxbfdbvcbbb

Czy mam szansę po licencjacie na pracę w urzędzie miasta?

Polecane posty

Gość Wiśniówkaxbfdbvcbbb

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejuk z Ranczo
Albo na księgową , Panią Lodzię , Ciociu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dlaczego ja
Przepraszam bardzo. Ja dostałam się do urzędu bez znajomości. Wcześniej pracowałam w firmie przewodniczącego rady miasta. Ale to tylko na zastępstwo, za księgową, która była na urlopie macierzyńskim. Szybko wszystkiego się nauczyłam i robiłam nawet lepiej niż ona. Kiedy wróciła do pracy bardzo ubolewał, że nie mogłam zostać dłużej. Musiałby ją zwolnić, ale nie mógł. Jednak nie zapomniał o mnie. W urzędzie szukali osoby i nikt nie zgłosił się na konkurs, bo wtedy był boom wyjazdów do UK. Zadzwonił do mnie i dał mi znać. Dostałam pracę. I znów jestem najlepsza i nawet posłyszałam rozmowę, że jakiś znajomy burmistrza mówił do niego, że tez by chciał takiego lojalnego pracownika. Ale to zawsze jego szef przyjmuje samych znajomych, którzy na niczym się nie znają i trzeba odwalać za nich całą robotę. Do tego czują sie pewnie bo szef to ich rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn,,,,,,
jasne ze bez znajomosqci,przewodniczacy tez zna ludzi tak?tylko po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urzedach to nawet konkursy pisza pod okreslone osoby :P a jak ktoś uwaza inaczej to chyba nie z tego świata pochodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto jesli lubisz robic czasem rzeczy mało logiczne a politycznie poprawne umiesz wyłączać myslenie bo jakiś polityk ma w tym swoj cel to jak najbardziej praca dla ciebie :P ludzie logiczni w urzedach nie pracują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYBA ŻE SRACZE CZYSZCZOM
W CZYSZCZENIU SRACZY W URZENDACH NIE TRZEBA LOGIKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYBA ŻE SRACZE CZYSZCZOM
Chociaż nie wiadomo , bo nielogiczni urzędnicy z naboru pociotkowego i ujkowo-stryjkowgo mogą nie umieć się wysrać , bo nauczeni chodzić za stodołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYBA ŻE SRACZE CZYSZCZOM
A w sraniu również jest pewna logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czyszczenia sraczy są zatrudniani kuzyni ciotki, szwagra stryjecznego brata, z trzeciego małżeństwa , po czwartym mężu , który jest kuzynem szwagra stryja po drugim małżeństwie z siostrą wuja zrodzoną z pierwszego małżeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYBA ŻE SRACZE CZYSZCZOM
Chyba masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×