Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropcia88

Perły do sukni ślubnej?

Polecane posty

Gość Kropcia88

Mam rozterki na temat biżuterii do sukni typu "księżniczka". Co myślicie o perłach? Jesteście przesądne? :) Zakładacie perły do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są jak wieś tańczy i śpiewa
bo na porządne perły cię na pewno nie stać to daruj sobie z podróbkami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
Podnoszę temat. Zakładacie, dziewczyny, do swych sukien perły? Czy raczej z przesądu tego nie robicie - bo wg staropolskiego przysłowia to łzy i przynoszą na ślubie pecha? :) Poważnie pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonssbonss
ja nie zakładam bo mi się nie podobają nie patrzę na przesądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
ja będę miała perły :) przesądy? w XXI wieku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfcgvxxbhfbhf
a prawdziwe Akoya czy podróby z bazarku? Prawdziwe bym ubrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie o podróbach piszą
na akoya je nie stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Mnie zawsze mówiono by nie zakładac pereł do sukni slubnej bo to przynosi pecha. Moja mama miała wszyte preły do sukni i perły na szyi, dwa lata tylko była mężatką. Ja tam wolę nie ryzykowac i żadnych pereł na ślubie nie będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Nie zakładam pereł bo po 1wsze ich nie lubię po 2gie mi się nie podobają a po 3cie większość panien młodych je ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
Większość panien młodych ma perły? Nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty?
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty?
sram cipskiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie zauważyłam, żeby większość PM miała perły na szyi, najczęściej to chyba albo kolia jakaś albo wisiorek srebrny.. Przy okazji chciałam was o coś zapytać, posłuże się zdjęciem niedoskonałym, bo innego nie znalazłam na necie.. http://moda.allegro.pl/kremowy-piekny-stroik-slubny-i-naszyjnik-i1710429687.html co sadzicie o czyms takim? Moja znajoma kilka lat temu (dokładnie 4) miała cos podobnego na szyi na slubie. Tamto było białe i jeszcze bardziej bliżej szyi, chodzi mi o formę, że był to taki niby-stroik... Co sadzicie o takim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
To zależy jaką masz suknię. Moim zdaniem, ładniej wyglądałoby to w białym kolorze bez niebieskich dodatków. Wrzuć zdjęcie sukni, to doradzimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja będę mieć perły
a ja mam najprawdziwsze w świecie perły, kolczyki na wkret, bransoletę całą z pereł i kolię w złocie. I uważam, że piękniejszej bizuterii na slub nie ma w przesądy nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
I cudownie. :) Popieram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wiocha ja pierdacze
:O:O same wiochmenki tu siedzą. Piękniejsze są kamienie a nie jakieś podróbki z bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale plamaaa
pierścionek zaręczynowy miałam z perłą i do cywilnego perły (prawdziwe),był to jeszcze XX wiek :D,jestem szczęśliwą mężatką od 21 lat jeśli perły pasują do kreacji-to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
Dzięki. :) Przekonałyście mnie. :) Jeszcze jedno pytanie: czy perły zakłada się do śnieżnobiałych sukien? Czy raczej tylko do śmietanki, czy ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabku
ja miałam suknie ecru i chciałam założyć perły po mojej mamie ale moje przesądne ciotki i kuzynki mi zabroniły... powiedziały, że zerwa mi je z szyi przed wejściem do kościoła :D wiec dla spokoju nie założyłam. nie żałuję bo babcia podarowała mi piękny bursztynowy naszyjnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Kropcia88 z tego co zauważyłam to większość panien młodych ma biżuterię z pereł lub z perłami... np kolczyki... albo naszyjniki z kamieni svarowskiego + pereł... ale ogólnie to króluję svarowski. Czy też się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
Co do Swarovskiego to prawda, że jest wszechobecny. Ale co do pereł, to się z Tobą nie zgodzę. Mniejsza o to, bo nie jest istotne czy jakąś biżuterię nosi na sobie co druga PM, ale czy ją w ogóle nosi, bo ja się z perłami wśród moich znajomych i rodziny nie spotkałam na ślubach. Może przypadek. Co do przesądów, to nikt w nie nie wierzy, a mimo to jeśli na jakiś temat istnieje przesąd, to "nie robi sie tego na wszelki wypadek". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz pusty łeb
bo nie dociera do ciebie że większość tych gówien to zwykły kulka z plastyku pomalowana na perłowy kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do perel to ja raczej nie jstem przesądna, poza tym można zaawsze kupić imitacje prawdziwych i przesąd przestaje dzialać ;) a najpiekniejszym naszyjnikiem z perel jaki widziala o slubu jest ten na 14 zdjeciu na tym blogu http://inspirowanewesele.pl/duze-naszyjniki-slubne/ jest tam tez duzo innych pieknych naszyjnikow ale ten mnie powalil i gdybym tylko teraz wychdzila za maz to pierwsze co kupialabym taki naszyjnik pozniej pd niego wybierala suknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie sądzę,że ktoś jeszcze wierzy w takie przesądy.Perły- chyba nie ma od nich bardziej eleganckiej biżuterii.Ja się zakochałam w tym komplecie http://www.apart.pl/pl/zloto,c,kolekcje,Perly-zloto,6548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynajanda
Myślę, że nie ma co wierzyć w przesądy :) Generalnie co komu jest pisane to będzie. Z mężem się można pokłócić o wszystko - o skarpetki na ziemi, o niezmyte gary, o syf w garażu i myślę, ze nie ma co zwalać na " bo miałam perły do ślubu". Moim zdaniem perły przepięknie podkreślają kobiecość i idealnie pasują do sukni ślubnej. Jeśli szukacie biżuterii z pereł to warto poznać https://meikapearls.pl/ . Oni tam mają prześliczne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×