Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca pomocyyyy

najlepsze żelazko i odkurzacz - wasze typy

Polecane posty

Gość szukająca pomocyyyy

hej, wprowadzam się właśnie na "swoje". Możecie polecić mi dobre żelazko i odkurzacz - w miarę cichy (mam dziecko małe), nieduży (mieszkanie niestety też nie jest za duże). dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffika1111
Ja mam w domu byle jakie zelazko, ale chodze prasowac do pewnego pana mecenasa... zawsze ma od groma koszul do prasowania... i kiedys miał kiepskie zelazko.. ciągle muisłam prasowac na lewej stronie by nie wyświecac materiału, najczesciej na rekawach, kiedy prasuje sie bez kantów:) Kazałam mu kupic lepsze, z niewyświecajaca stopa, bo po przewróceniu ich na prawa znów byly pogniecione.. i kupił Brauna.. Tewtyle... Jest super.. Ma duza moc, dodatkowa nakładke, choc przyznam ze uzywam jej tylko do czarnych koszul... ZElazko jest rewelacyjne... Teraz prasowanie nie jest tak męczące.. Polecam... Odkurzacza nie polece... Mam nowa bezworkowa Amice z TUrbo szczotka, ale poza długim kablem, to zadna rewelacja... za duzo babrania sie z wyrzucaniem śmieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffika1111
Miało byc Braun Texstyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam firmówek, ale cenię wygodę odkurzacz kupiłam mały, bo dywanów nie zakładam... żelazko mam bezprzewodowe z matką , rewelka suszarka składana ..to tyle ..a i mała deska z Ikea, kładę na blacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Jestem w podobnej sytuacji do ciebie - małe mieszkanie, małe dziecko i też niedawno kupowałam takie rzeczy. Mam żelazko Bosch TDA i odkurzacz Amica Qubis. Żelazko mogę spokojnie polecić, natomiast nad odkurzaczem bym się jeszcze zastanawiała, bo o ile jest atrakcyjny wizualnie, o tyle technicznie już nie do końca taki super... Oba produkty były dość tanie - żelazko poniżej 100,- i odkurzacz około 150,- więc żaden majątek w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet taniej
A ja polecą żelazka z Tafala. Mamy obydwie z mamą i sobie chwalimy. Długi kabel. wygodna stopa i cena ok 200 zł. A z odkurzacza najlepsze ma zelmer i electrolux. Szczególnie ultrasilencer skoro masz małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie po 5 latach przestali
ja kupiłam ostatnio odkurzacz zelmer odyssey 450. Jest malutki, leciutki, cichy jakos specjalnie nie, ale nie wyje przerazliwie, jak na swoja cene (250zł) jest swietny! ma mase roznych koncowek, mocno zasysa, jest zwrotny i fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie córka miała być właśnie
a ma któras zelazko philips gc 3660 energyCare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Słyszałam, że Zelmery są bardzo dobre. Chodzi o ich produktach wiele bardzo pochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liszka453
wiesz co skoro masz małe dziecko to i mało czasu:/ najmniejszy odkurzacz jaki znam a przy tym automatyczny to z typu smooth firmy RoboJet. wygląda jak discman, sam odkurza, cichutko, a Ty masz czas na więcej przyjemności, np. zabawy z dzieckiem, długa gwarancja, cena kusząca jak na automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam ja mam
zelazko tesco i tez daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×