Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izaaaaaaaaaa

2,5 miseiczne dziecko

Polecane posty

Czy wasze 2,5 miesieczne dziecko potrafi juz trzymac samemu głwke?Napiszcie jakie sa wasze dzieciaczki w zblizonym wieku.Jestem ciekawa.Jak spi,ile je,co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 3,5 miesieczne
jeszcze do konca nie potrafi. Nie wymagaj od takiego szkraba zeby samo glowe trzymało. Trochę potrzyma a jak go zacznie boleć szyjka to ci zaryje noskiem w ramię. Moje w tym wieku czyli miesiac temu to glównie spało. Jadlo tak jak na opakowaniu mleka modyfikowanego. Co lubi? Spać lubi, jeść lubi, kupy sadzić i lubi jak się ją nosi, przytula i caluje w szyje bo wtedy się ślini strasznie i probuje calującego dopaść i zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie swiezo po porodach,mlode mamusie jak wraznia? To wasze pierwsze dzieci?jaka waga i ile cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród wspominam bardzo dobrze,pobolało ale zapomina sie.Gorzej wspominam karmienie piersia.Synus wazyl 3050 gram i mierzyl 54 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 3,5 miesiaca
Ja już się nie czuję świeżo po porodzie. Poród jak poród. Moj kolejny :P więc nie rozpamiętuje go aż tak. Bylo, minęło. Dziecko zdrowe i tyle na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac.. boje sie porodu ale coz pragnienie bycia mama najsilniejsze.. fajna waga taki delikatny dzidzius ja wazylam 4020 biedna moja mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmieciusiu smieciusiu
twoja mama to dla nas stara baba głupia kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 3,5 miesieczne
Nie bój się. Nie ty pierwsza rodzisz i nie ostatnia. Jak nie będziesz rozkładać rodzenia na czynniki pierwsze tylko potraktujesz poród jako rzecz konieczną, ale chwilowa po której dostaniesz dziecko na ręce to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×