Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Inteligentnym kobietom trudno znaleźć faceta...

Polecane posty

Wiele osób mi mówi że jestem atrakcyjną kobietą, mam powodzenia u mężczyzn, a mimo to jestem samotna, nie byłam w długim związku. Studiuję, jestem oczytana, lubię się rozwijać, próbować nowych rzeczy. Zastanawiam się, dlaczego nie mogę nikogo znaleźć na stałe? Mam ciężki charakter, nie dam sobie wejść na głowę... przepraszam jeśli zrobiłam jakieś błędy, daleko mi do humanisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
a czego oczekujesz od życia i od ludzi, czy pocieszenia , czy sama wiesz czego chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Tobie trzeba pantoflarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuję żeby był podobny do mnie :) zawsze czepiają się mnie nieudacznicy życiowi, nie mający żadnych ambicji ani celów, lubiący siedzieć z pilotem przed telewizorem :| a ja lubię korzystać z życia i tego samego oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce bogatego, przystojnego, romantycznego kochasia, nie oczekuję wyjazdów na Majorce czy Dominikanie, wystarczy wypad na jazdę konną, czy motorówki, a tu? albo im się nie chce, albo za zimno, pogoda nie taka... reszta próbuje albo mną manipulowac albo mamy inne poglądy na życie i się wszystko sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robisz w zyciu
studiujesz? pracujesz? ile masz lat? Czy w twoim otoczeniu sa jacys ciekawi faceci? bo moze akurat nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Jeśli będzie taki jak Ty, to nie ma mowy o kompromisach. To przepowiada młyn nie do zniesienia, na dłużą metę. Ty nie dasz sobie wejść na głowę, on też nie da. No i pat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
Aaaaa...haaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guigty57u3ytu35
OneTwo niby tak, ale kto mowi o wchodzeniu na glowe? moga sie spotkac w polowie drogi.... moze wiecej aktywnosci w srodowiskach inteligenckich (:P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek z południa
obym nigdy takiej baby nie spotkal jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To działa w obie strony... Ja zauważyłem że inteligentnych kobiet jest bardzo mało, a mądrych nie ma prawie wcale :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guigty57u3ytu35
tommy pewnie nawet nie wiesz, ile inteligentnych dziewczyn mijasz na co dzien, moze myslisz, ze jak np. ladna to glupia ;) przy pierwszym, czysto przypadkowym kontakcie bywa, ze faceci patrza sie na mnie protekcjonalnie, to jest nawet zabawne... w sidlach stereotypow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... z tymi stereotypami to sam się na to łapię :) choć jednocześnie dziwię się, że większość ludzi się nimi kieruje w postępowaniu i ocenie siebie nawzajem. Bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×