Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gruba i co

za pieniadze

Polecane posty

Gość wrrr.jlhfyrtdjyh
no i co z fantazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już uprawia seks i to w dodatku nie zabezpieczając się? Nic dziwnego, że trzęsie portkami. :classic_cool: W jej wieku też bym trzęsła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to prezentujesz Himalaje kultury, mądrości, inteligencji i uroku osobistego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kogoś wychodzi kompleks niższości jeśli jest taka wojna o centymetry. Przecież głównym tematem jest fantazja o kasę za jednorazowy seks... Czy poprawnie napisałem Perwersjo? Nie ma błędów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do tematu to ostatnio dostałam lizaka i czekoladę z całymi orzechami." Jak się kocha naprawdę to można się oddać i za orzeszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
na kafe pojawiają się osoby które potrafią tylko psuc tematy:( nie nie jestem kolejną grubaską - 175 cm, 60 kg, po prostu nie rozumiem czemu nie założycie osobnego tematu tylko wcinacie się w czyjś. Jak nie macie nic do powiedzenia w temacie poruszonym przez Autorkę to co tu robicie? Żegnam!!!! Autorko - marzenia zawsze warto miec, nawet jeśli miałyby się nigdy nie spełnic, bo marzenia są częścią naszego zycia:) więc nie przejmuj się tym co wypisują tu co niektórzy - to emocjonalne i kaleki:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i co
pewnie ze marzenia warto miec... I ja je mam, i mam nadzieje, ze w sobote sie spelnia... ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za gruba jesteś, odchudzaj się
Gruba i co 164 cm wzrostu i 83 kg to nie tak zle -------------- To tragicznie. Musiałabyś mieć piersi H, aby można było uznać, że nie jesteś otyła. To bardzo dużo, bo ja przy tym samym wzroście ważę 68kg,a piersi D i to też nie powoduje, abym wyglądała szczuplutko -ja się zbliżyłam do otyłości, a Ty jesteś już niebezpiecznie otyła i czas się odchudzać, bo serce Ci zastrajkuje i inne narządy. ------- Co do Twojej fantazji, to widać, że nie masz kasy na życie, jesteś w tragicznej sytuacji materialnej i stąd ubzdurałaś sobie, że puścić się trzeba. Nie rób tego!!!! Szanuj się, bo od tego odwrotu nie ma. Choćby nie wiem jak zła była sytuacja, ja bym się nie zdecydowała. Ale to w końcu tylko Twoja fantazja - na szczęście. Pomyśl w czym jesteś dobra i to rób i zarabiaj, ale nie tyłkiem i to jeszcze taaaakim wielkim. Jak w chudych przebierają, to myślisz, że Ty miałabyś powodzenie, raczej wyśmialiby Cię, ale tak, że byłoby Ci długo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i co
Do poprzedniego wpisu - ja nie mam zlej sytuacji materialnej. Widac nie zrozumialas mojego postu. Po prostu chcialam sie raz poczoc jak dziwka, biorac kase za sex... Nie chce tego robic na codzien, a to roznica... Poza tym o wzroscie i wadze pisal podszyw nie ja :) Ale to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i co
i polowa postow zniknela, moze i lepiej.. A wracajac do tematu to fantazja coraz bardziej nabiera realnych ksztaltow. Ciekawe, czy faceci faktycznie potrafia placic swoim utrzymankom 6-8 tys miesiecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajć ;p
A z kąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i co
lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×