Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomóżcie mi proszę

Strój na rozmowę kwalifikacyjną - pomocy!

Polecane posty

Gość Pomóżcie mi proszę

Witam, dziś zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną do Urzędu Miasta a właściwie na test merytoryczny (nie wiem czy rozmowy są przewidziane na ten sam dzień). Mam problem z ubraniem. Planuję założyć: - biała bluzeczka z kołnierzykiem i krótkim rękawkiem (jak koszulowa tylko trochę bardziej profilowana) - czarne buty na niewielkim obcasie (około 3 cm) - czarna skórzana torebeczka - spodnie dżinsowe, ciemne (nie mam innych, tylko dżinsy, żadnej spódnicy bo takowych nie noszę, nawet spodni z materiału nie mam bo schudłam ostatnio i jedyne które miałam to wiszą na mnie jak worek) myślicie, że takie spodnie dobrze będą wyglądać (w sensie dżinsy)? Jestem młodą osobą, mam 23 lata. Już jutro idę na tą rozmowę a nie mam nawet pieniędzy żeby coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no te dżinsy
to nie za bardzo... Przejdź się po lumpeksach, kup jakąś ciemną spódnicę do kolan/eleganckie spodnie, bo inaczej po prostu nie wypada. I pamiętaj - jak kupisz spódnicę, to do tego koniecznie cieliste matowe rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie mi proszę
kurczę obleciałam pobliskie lumpeksy i nic nie ma. Jakieś tylko badziewne spódnice które nie pasują. Tak sobie teraz myślę czy mogą być czarne lniane spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direction to perfection
rozmowa kwalifikacyjna to Twoje byc albo nie byc, wiec jesli Cie nie stac, pozycz. jeans odpada, len tez kiepsciuchno. na serio nie znalazlas zadnej spodnicy? najlepsza dlugosc tuz przed kolano, a kroj olowkowy (oczywiscie pod warunkiem, ze masz do takowego odpowiednia figure). 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfs
lepiej juz lniane. dżin totalnie odpada! no i oczywiscie włosy związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz się po prostu jak człowiek. Elegancko ale bez błyskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×