Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiuwa

5-osobowa rodzina w Anglii

Polecane posty

Gość gośćiuwa

Czy wiecie jakie mieszkanie lub dom dostanie 5- osobowa rodzina w Anglii i ile tam będzie pokoi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuwa
No dostanie albo dają im nie wiem będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
dostanie na jakiej podstawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to na jakiej podstawie?:-)))))))) na podtswie ze jest picio-osobowa;-)))))))))))))))))))))) dostanie po dwie sypialnie na czlonka rodziny, a dodatkowo dzieciom przysluguje balkon, ponadto osobne lazienki - kazda wyposazona co najmnie w kabine prysznicowa i wanne;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ano dostanie
Jak złoży podanie do councilu i spełnia warunki to oczywiście ze dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramel...
Dostanie, dostanie ;)... jesli spelnia kryteria to dlaczego ma nie dostac ? Czemu tak gardlujecie, zal wam ? :P :D Nie ma czego, te councilowskie mieszkania to zazwyczaj brudne nory w slumsach....... :D Zalezy od tego jaki sklad rodziny.... przypuszczam ze chodzi o model 2+3 wiec jesli dzieci jednej plci to dla nich moze byc wspolna sypialnia (ale nie musi :P) , jesli nie to min 2 sypialnie dla dzieci + sypialnia dla rodzicow + salon,kuchnia, lazienka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinin
Szokuje mnie to, ze dla niektorych postawa "po co pracowac i jeszcze placic za mieszkanie, skoro mozna za darmo jak sie narodzilo odpowiednia ilosc dzieciarni" jest normalna i nie widza w tym nic zlego. To moze niech caly narod sie pozwalnia z roboty w ramach sprawiedliwosci, no bo po co zasuwac, skoro inni dostaja nagrode za swoje lenistwo i brak ambicji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] caramel... Dostanie, dostanie ... jesli spelnia kryteria to dlaczego ma nie dostac ? Czemu tak gardlujecie, zal wam ? Nie ma czego, te councilowskie mieszkania to zazwyczaj brudne nory w slumsach....... " az sie czerwienie ze zlosci przed kompem;))))))))) wszak kazdy by chcial w norze - jak to powiedziales- mieszkac;)) zasilkowa emigracja jest pelna ludzi slabych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaa juz dadza
Komus kto nie pracuje. Chyba sie wam cos popierdolilo. Zebu dostac mieszkanie counsilowskie trzeba pracowac bo to nie sa darmowe domy ! Za to sie placi wcale niemały czynsz! I nieprawda ze to nory. Normalne całkiem przyzwoite domki. Nieraz lepsze od tych wynajmowanych . Po co komuś płacić i kabze nabijac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak bo niby w Polsce to
Wszyscy mieszkają w swoich własnościowych mieszkaniach czy super domach :). Tez są komunalne, spółdzielcze , Tbs i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba pracowac
jestem samotna niepracujaca mama z malutkim dzieckiem,dostalam domek w przyzwoitej dzielnicy.i tak wogole wracam do pracy zeby nie bylo ze nie pracuje.tylko mysle nad opieka nad dzieckiem.w szwecji podobno wychowywanie dziecka jest traktowane jako praca i dostaje sie za to wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w szwecji podobno wychowywanie dziecka jest traktowane jako praca i dostaje sie za to wynagrodzenie." podobno;-))) podobno to na ksiezycu jest zycie;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba pracować żeby mieć council house , jak się jest na income support lub job seekers allowance To council płaci za mieszkanie czy dom, jeśli się pracuje to płaci się czynsz.Moja kuzynka mieszkała w councilowym mieszkaniu w Kingstone , obrzydliwy blok , płaciła 500 funtów miesięcznie, ja mam duzy dom i moja miesięczna spłata pożyczki to 280 funtów miesięcznie, a to dlatego ze miałam wysoki wkład ze sprzedania mieszkania w Warszawie. Czasem rzeczywiście ludzie dostają ładne domy ale jak pracują to płaca za nie czynsz, taniej niż wynajem i taniej niż wyniosłaby ich pożyczka gdyby nie mieli za dużego wkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramel...
No wybacz, JustPink, ale to co pokazalas to mnie sie osobiscie bardziej z barakami kojarzy niz z domami :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę jaka tu burżuazja
Siedzi! Ciekawe w czym ty caramel mieszkasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuztPink, tak to sa nory. Sama nieststy mieszkam w podobnej, mam nadzieje, ze do konca miesiaca, jesli nie to do pierwszego tygodnia nastepnego. Pomijam fakt, ze to mieszkanie prywatne a ja ozstalam wrobiona... I nie ma sie co oszukiwac NIE MA mieszkan CC w dobrych dzielnicach. Koniec i kropka. Nie kazdego stac na taka dzielnice. Sa rowniez dzielnice gdzie CC nie przyznaja mieszkan komu popadnie i tak da sie mieszkac. Jak sie rozejrze po Pekcham, co tu sie wyprawia, to opadaja mi rece, nikomu nie zyczyla bym tu trafic czy przypadkiem jak ja czy celowo. Wystarczy sie rozejrzec, syf, male okienka, grzyb, chamstwo... Nie macie pojecia jak wyglada zspyp w tym paskudnym bloku w ktorym mieszkan, ani co dzieje sie w windzie po weekendzie. Nie rozumiem ludzi, ktorzy jada do UK i plaszcza sie o taka nore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oves
wcale sie wiec nie dziwie dizz ze nie mozesz znalezc chaty,i pracy do niedawna tez nie moglas znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oves
dizz kup sobie dom,a nie latasz po agencjach jak durna i nic ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam do tego? Jesli jestes taka ciekawa to znalazlam mieszkanie, dokladnie takie jakiego szukalam, dokladnie tam gdzie chcialam i nie bede jesc caly miesiac chleba tostowego. Polska mentalnosc jest zla, ale tylko dlatego, ze polacy biora to co chca im dac, i twierdza, ze na to zasluguja. To nie prawda. I dziwic sie potem, ze chca mi wcisnac mieszkanie z zasyfialymi scianami, sladami fajek na suficie, upi!@#na kuchenka i linoleum w lazience... Przy okazji przekonujac mnie, ze nic lepszego nie znajde... O ironio.. Znalazlam. I mysle, ze to nie ma nic wspolnego z tym, ze nie laze i nie plaszcze sie o benefty :). WOle isc do pracy i zarobic sobie na to, zeby miec to czego chce, niz zadowolic sie czymkolwiek. A kto pyta nie bladzi, w tym nie ma nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oves
chcesz isc do pracy ale wymagania jak z kosmosu.twoj chlop cie powinien w dupe kopnac a nie utrzymywac bo tobie sie nie chce isc tu czy tam.linoleum paniusi w lazience przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKurat to moj chlop jak najbardziej chce mnie utrzymywac, ide do pracy zeby mi sie w domu nie nudzilo... A linoleum jest obrzydliwe, i tyle... Niewiem o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym zadne pieniadze nie smierdza, jak troche zarobie to zawsze bedzie wiecej wiedz zejdz ze mnie laskawie. Chcesz sobie mieszkac w mieszkaniu gdzie jest lioleum i syf, prosze bardzo mnie to zupelnie nie obchodzi... Ja tego nie lubie i nie chce, nierozumiem dlaczego miala bym sie na to decydowac? I nigdy nie twierdzilam, ze szukanie pracy poprzez roznoszenie CV jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Twoj post brzmi tak, jak bys dopiero myslala o wyjezdzie do Anglii. Jezeli tak jest, to niestety nie "dostaniesz" domu ani mieszkania. Trzeba najpierw pracowac na Wyspach, zeby cokolwiek Ci sie nalezalo, musisz miec National Insurance Number itp. Teraz to juz w ogole nie bedzie tak prosto "dostac" mieszkania, bo brytyjski rzad jest na etapie odbierania mieszkan councilowskich i nie nalezacych sie benefitow. Na szczescie UK nie bedzie juz rajem na ziemi dla nierobow szukajacych lepszego zycia. Pracy tu pelno, tylko ludzie wybredni i maja przerost ambicji. Trzeba zaczac od "gorszych", mniej platnych prac, a jak ktos jest obrotny, zaradny i ambitny, to mozliwosci sa tutaj bez granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smieta-
O zesz kurva Przyjedzie taki jeden z drugim ze wsi zabitej dechami i jeszcze jakie wymagania ma! Dom za friko ale kurva nieladny! Paniusia hrabianka powinni jej wille dać ! Linoleum kurva nie pasuje? A do roboty zarob sobie na marmur! W pl dziad a tu proszę jak wybiera przrbiera! Ja pierdole!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram Eeerrr
Anglia to kraj w którym można spełnić swoje marzenia. Tylko nieudaczniki tego nie potrafią z tego skozystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×