Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooolalala

Wzwód u faceta

Polecane posty

Gość oooooolalala

Mam faceta już parę lat, kochamy się niezbyt często (parę razy w miesiącu - ze względu na to że mamy po 20-parę lat, nie chcemy mieć jeszcze dzieci, a ja nie chcę brać tabletek -zostają gumki i seks od czasu do czasu). Regularnie uprawiamy petting, który zawsze kończy się obopólnym orgazmem - najczęściej wtedy doprowadzam go ręką albo ustami. Kiedy uprawiamy "prawdziwy seks", mam wrażenie, że mój facet często nie jest dostatecznie twardy - po jakimś czasie "mięknie" i np. potrafi wypaść w jakiejś bardziej "egzotycznej" pozycji - najczęściej chwilę potem znów jest twardy (ale czasem musi sobie pomóc ręką żeby znów "stwardnieć ;). Zdarza się też, że czuję go w sobie i jest taki "twardo-miękki" , nie wiem jak to określić - nie jest super twardy, ale nie jest też "flakiem". Nasz seks trwa zazwyczaj z grą wstępną 30 do 45 minut, czasem szybciej - jednak zawsze mój facet dochodzi. Stąd moje pytania: - Czy to jest normalne? Czy generalnie facet zazwyczaj podczas całego stosunku jest, załóżmy te 45 minut super twardy? - Czy to, że parę razy w tygodniu robię mu dobrze ręką/ustami nie wpływa negatywnie na seks ? pzdr i dzieki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalka to jest
Tak to prawda, że od robienia ręką i ustami, może to być, gdyż wtedy jest inny ucisk oraz doznanie, niż w pochwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze robisz mu ręką i on też sobie pewnie sam robi może powodowac że kiedy jest w Tobie to jest dla niego za luźno i po prostu mniej go to podnieca. Jeśli chodzi o te 45 minut to mało który facet tyle potrafi. Wielu z nich konczy po 10 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooolalala
Dzięki za odpowiedzi! No właśnie ta długość stosunku jest też pewnie spowodowana "mniejszym uciskiem", aczkolwiek to akurat dobra strona tego wszystkiego, hihi ;) Tak właśnie myślałam, że trzeba powoli zmienić proporcje pomiędzy pettingie a seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czioses
Jeśli chodzi o te 45 minut to mało który facet tyle potrafi to nie jest prawda bo ja moge walic sobie konia 5 godzin zanim skoncze . Ale to jednak rozni sie od stosunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czioses
a seks trwa krótko bo wymaga wiecej wysiłku fizycznego i wylanego potu . Przy waleniu konia czlowiek sie nie męczy dlatego sie nie spieszy by skonczyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czioses
poza tym twojemu facetowi moze miekne w czasie stosunku dlatego ze bije konia .. Jesli ktos nieustannie sie masturbuje to moze miec kłopoty z przyzwyczajeniem sie do bodzcow jakie daje pochwa ... Pen twojego faceta jest przyzwyczajony do wielu rodzajow bodzcow dlatego ma problemy z erekcją . Jesli zrezygnuje z bicia konia , to erekcja pełna powróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy waleniu konia jest troszke inaczej bo sam ustalasz tepo, ucisk itp. Oczywiście możesz włączys sobie jakiś film i wtedy doznania są o wiele mocniejsze ale jeśli np walisz sobie i patrzysz na sufit to wtedy moze to trwac bardzo długo nim osiagniesz orgazm. Z kobieta jest inaczej bo jeśli ona zacznie dochodzić, głośno stekać a jej ciało zaczna przeszywać dreszcze to Ty patrząc na nią też sie podniecisz i mozesz nie zapanowac nad własnym wytryskiem. Podobnie jeśli np jest to pozycja na jeźdźca i to kobieta ustala tępo. Wtedy jesli Ci podejdzie to nie bedziesz w stanie tego zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta nowa
dokladnie, kobieta zrobi inny ruch , Gdy bedziesz na maksa rozgrzany , zechcesz zmienic zwolnić tępo , a ona złapie cie za jajka i nie wytrzymasz i sie spuscisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta nowa
seks przeciwnie do masturbacji jest dynamiczny , a nie statyczny . Dlatego trudniej sie kontrolować , gdy sytuacja sie ciągle zmienia . Podczas masturbaji wiesz jaki ruch zaraz wykonasz , a w seksie rożnie to bywa , duzo zalezy tez od partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Tępo?? Tępy jest nóż a czasem ludzki umysł, a czestotliwośc ruchów frykcyjnych to tempo ;) A jesli chodzi o twardośc to spróbuj go ścisnąc mięśniami kegla, może utrzyma sztywnośc przy silniejszych doznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to..
On pewnie sobie też dorabia ręka, i dlatego jest bardziej miekki..przedmówcy wszystko własciwie napisali. Wiesz tylko obawiam sie pewnej rzeczy, skoro teraz wasze proporcje pochwa-penis nie sa odpowiednie to co bedzie dalej? Po kilku latach nie będziesz go czuła wcale, miesni kegla pewnie nie cwiczysz wcale. Opowiem Ci cos z zycia swego..moja obecna Pani, ma męża urodziła 3 dzieci w sposób naturalny, jej mąż pewnie ma mniejszego bo propozycje pozycji były typowe aby zwiekszyc ucisk..a jak zaproponowałem jej pozycje od tyłu gdy ona leżała na poscieli to sie zdziwiła i stwierdziła że to nie mozliwe, jak poczuła że mozliwe to była w siódmym niebie, mogła potem normalnie sie połozyc rozchylic uda i przezyc orgazm, bez jakichs sztucznych sciśnieni..... Może poprostu on ma małego ptaka? a Ty wieksza pochwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iotyjdsj
link prowadzi do strony z wirusami OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryczku1
Mój mąż jest po 40ce i jakiś czas temu zaczęły się problemy z utrzymaniem wzwodu. Na początku idealnie twardy, a po kilku minutach robił się coraz bardziej miękki i żadne pieszczoty nie pomagały. Niedawno był u lekarza i dostał maxigrę go na receptę. i muszę przyznać, że uwielbiam ten lek, bo kilkanaście minut po wzięciu tabletki pojawia się silny wzwód na bardzo długo. Możemy się spontanicznie kochać, o nic się nie martwiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś http://www.nepalherbs.eu/pl/ ? Jesli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja jak u szesnastolatka.. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×