Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona sobie

Zabawa stopami - czy to normalne?

Polecane posty

Gość zaskoczona sobie

Ostatnio byłam zupełnie zaskoczona pewną rzeczą. Leżeliśmy sobie na kanapie i mój facet masował mi stopy. W pewnym momencie zdjął mi skarpety i myślałam , że chce mi dalej je masować, a on tymczasem wsunął mi między stopy swojego penisa, objął go nimi i coraz mocniej poruszał, aż spuścił się na nie. Sprawiło mu to chyba niebywałą przyjemność??? Dwa dni później już śmielej poprosił abym objęła mu palcami stóp jego penisa i masowała do wytrysku na nie. Jestem trochę zaskoczona całą sytuacją. Czy takie zachowanie jest normalne u faceta? Nie żeby mi się nie podobało , ale czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko fetysz
Prawda jest taka, że to jest fetysz, a skoro na to jemu pozwalasz i to akceptujesz? to tylko uważaj jak przestanie już Ciebie pieprzyć normalnie tradycyjnie, tylko będzie robił to z Twoimi stopami. Zaufaj mi, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa 19;ppp
pewnie ze normalne,moj facet tez to lubi a i mi sie podoba;) patzre mu w oczka i masuje jego czlonka stopami ale raczej do wytrysku nie dochodzi,bo nabieram na niego takiej ochoty ze za chwilke biore go do ust. Nie przejumuj sie;) skoro to lubi,to pozwol mu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam jak kobieta obejmuje mi go stopami... Uwierzcie jest to dla nas (mężczyzn) bardzo przyjemne :) Duża przyjemność sprawia mi też lizanie i delikatne ssanie paluszków u kobiecych stópek i z doświadczenia wiem, że przyjemność jest obustronna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×