Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

bardzo poważny problem - zupełnie nie wiem co robić!!!

Polecane posty

Teraz mucha zrobi Ci takie Paranormal Activity, że będziesz musiała codziennie prać prześcieradła, bo się ufajdasz ze strachu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o mniej obleśne i poważne wypowiedzi. to jest ważna sprawa. nie można sobie robić jaj z cudzej tragedii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proponuję koalicję z jakimś kotem. Albo daj na mszę za duszę. Żeby ksiądz się nie czepiał, że owad nie ma duszy (owad nie ma duszy :D ha!) daj tej musze jakieś imię, np Anna, albo Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co mówię, kiedyś zabiłem komara. W nocy szafa sama się otworzyła, a moje skarpetki zaczęły lewitować w takt szamańskich szeptów. Już nigdy nie podniosę na nikogo ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pająki znają odpowiednie z nimi procedury postępowania....mogłaś podrzucić coś jednemu do sieci...są bezlitośni i konkretni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13834
Reminka tematy zakłada, acz niepotrzebna jej rada. Straszne głupoty pieprzy, jak suczor pierwszy lepszy. Chce uwagę na siebie zwrócić, ktoś powinien ją ukrócić. A przecież ma swego fagasa, czyżby niezadowolona z jego kutasa? Że przychodzi na forum mendzić, zamiast gachowi z kuchni zrzędzić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13834
Tępa z Ciebie strzała! Mucha sobie tylko latała! Wcale "zła" nie była, a Ty żeś ją zabiła! Na musze-upiory zasłużyłaś, bo bezuczuciowa byłaś. Dlatego cierp wredna babo, empatię rozwiniętą masz słabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj IMO Reminka, bo smutna jego jest minka. Żal mu muchy co kołuje, sra po oknach, denerwuje. Strach pomyśleć co to będzie, jak go jaka wesz obsiędzie. Pewnie kupi jej łóżeczko, da snikersa, chlapnie mleczko. Chyba z łba mu uleciało, że empatią to nazwało. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13834
Jak się nie umyjesz, także będziesz brudna. Jak nie wymalujesz, to będziesz paskudna. A co powiesz, na krwawe tampony? Które są zużyte, przez wstrętne babony. Czy to znaczy, że trzeba Cię ubić. Bo jak mówiłaś, nie da się brudu lubić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często się myję mam manię czystości a mucha obleśna jest, w śmietnikach gości jeszcze mi jakieś przywlecze bakterie, a potem zarażę całą kafeterię a jeśli ci idzie a malunek twarzy to rzadko używam by się nie postarzyć urodę mam przednią i marnować szkoda gdyż jam nadal piękna chociaż już niemłoda tampony do tego wcale nic nie mają gdyż mi po pokoju nigdy nie latają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
Ja dzisiaj miałem zwolnione ruchy Lecz zobaczyłem je(bi)ące się muchy Już szybkim ruchem schwyciłem gazetę Ja wam cholery zrobię podnietę Zza ucha ostry zamach zrobiłem I tak jeb(a)nie much zakończyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×