Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piękna okularnica

fececi są nudni

Polecane posty

Gość taki se facet
ja nie jestem nudny ale chce mi się tylko ruchać i nie za długo tą samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko coraz blizej
nudza sie w twoim towarzystwie ? :P to z toba jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elarios!
moglabys tak powiedziec gdybys porozmawiala ze wszystkimi na swiecie,a tak zapewne nie jest,wiec temat wyssany z palca...najwidoczniej przyciagasz tylko tego typu ludzi;]wybitnych jednostek nie spotkasz predko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka aniola
wspolczuje,ze tylko nudnych spotykalas na swej drodze, nie mozna uogolniac, zdarzaja sie tez wspaniali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje,ze tylko nudnych spotykalas na swej drodze, nie mozna uogolniac, zdarzaja sie tez wspaniali ooo tak..."wspaniałych" są całe stada....trudno w nich nawet wybierać..💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka aniola
rewolwer - nie pisze o stadach a np. o moim ukochanym, z pewnoscia nie jest nudny, wiec nie podpisuje sie pod stwierdzeniem, ze FACECI SA NUDNI, stanowczo NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slucham co facet gada...tylko go ogladam, jak ladny to pozwalam mu dokonczyc, uprzejmie przytakujac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafajdana bździocha
facet z 21 cm nie jest nudny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię mężczyzn inteligentnych, takich co mają poukładane w głowie, ale takim kompletnie brak spontaniczności, a ja jestem młoda pogodna, na koncercie chcę skakać, na spacerze zamoczyć nogi w fontannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie lubisz jak facet zrobi coś szalonego, nie ważne ile ma w głowie. A to na przykład przysoli policjantowi bez żadnego określonego powodu, a to puści bąka w kościele... Z takim nie można się nudzić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej nudni sa tacy co chca zablysnac swoja inteligencja, praca, zaiteresowaniami itp. piepsza godzinami o czyms co nikogo nie obchodzi. Poczucie humoru, usmiech, pozytywne nastawienie - to wystarczy do fajnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ależ
Zgadzam się z okularnicą. Faceci to tyko; piwo i baby, baby i piwo. no i czasami wędkarstwo. Ale nuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka aniola
"Zgadzam się z okularnicą. Faceci to tyko; piwo i baby, baby i piwo. no i czasami wędkarstwo" ale to tylko ci ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ależ
"ale to tylko ci ograniczeni" No fakt. Zapomniało mnie się o jeszcze jednym: seks. O tym to mogą gadać godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzycie. Kiepskie macie towarzystwo, skoro tylko piwsko i wędkarstwo im w głowie. Wypada współczuć, no ale w końcu Ci ciekawi i inteligentni wybierają odpowiednie dla siebie kobiety, a nie nudziary latające po butikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety za to sa "wybitne" i porażają urozmaiceniami...no i nie lubią piwa, ani seksu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka aniola
ci nieograniczeni moga rozmawiac o polityce, sporcie, ekonomii, turystyce,wlasnym hobby a ci o ktorych ty piszesz, moze sa monotonii i pieprza wylacznie o babach, seksie,piwie brrrrrr w jakim towarzystwie sie obracasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka obraca się wśród monotonnych i ograniczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka aniola
Pawoko - a Ty co ? ustawiles sie w roli adwokata kolezanki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce sie czegos dowiedziec o polityce, ekonomii, turystyce, nowych restauracjach i wielu innych to otwieram niedzielnego new york times. Jesli chodzi o sport, to wole jak facet go uprawia niz o nim rozmawia ;)...Hobby? oczywiscie jestem jego jedynym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×