Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hghngfhnjgjh

3,5 mies dziecko nie chce robić do pieluchy

Polecane posty

Gość hghngfhnjgjh

moj 3,5 miesieczny synek nie chce sikac i kupkac do pieluchy, jak ma to zrobic to poplakuje i dopiero jak wezme go na przewijak i zdejme pieluche zalatwia sie co mam robic? miala ktoras z was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki nie trafiłam
a zwykłą tetrową próbowałaś mu zakładać? A wcześniej się załatwiał? Nie zmieniałaś mu rodzaju pieluch tak czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesz się, mniej pieluch zużywa :) jak ci daje sygnał, że coś chce to go rozbieraj i nad miseczkę/nocniczek. ja tak "łapię" kupki od dawna a i siku się zdarza. na to jest nawet "naukowa" nazwa: naturana higiena niemowląt". masz geniane dziecko, albo jesteś świetną obserwatorką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghngfhnjgjh
nie zmienialam pieluch, wczesniej sie załatwiał, a teraz nie chce, tzn czasami zrobi siusiu w pieluche, ale jest wtedy wyraznie na mnie wkurzony :) chyba serio musze mu jakis mini nocnik kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdf
a w nocy sika do pieluchy??? kup nocnik i trzymaj nad nocnikiem, w tym wieku dziecko jest juz dosc stabilne, glowka nie lata, wiec nie masz zle. Zaoszczedzisz sporo na pieluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghngfhnjgjh
w nocy tak, bo w sumie całą przesypia i je prawie na spiocha, kup za to nie robi już w nocy, a jak mu sie zachce to się rozbudza i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×