Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o radę

Tylko sex...i nic więcej

Polecane posty

Gość Proszę o radę

On jest wolny, ja też. Spotykamy się 5 miesięcy. Łączy nas tylko sex. Czy jest możliwość, żeby go rozkochać? Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
Spokojnie, pokazuję mózg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...jezeli mnie laczy sex z facetem to oznacza ze wczesniej zwrocilam uwage na jego mozg a sex byl tylko uwieczeniem zajebi.stej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to..
jeżeli go nie kochasz teraz to nie pokochasz, możesz sie przyzwyczaic ale nie pokochac, kochanie jest najpierw a jeżeli odwrotnie to nic nie będzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, moze inaczej, opowiedz mu o swym hobby, pokaz co lubisz, zapros do kina opery czy teatru, wybierz sie z nim do restauracji, do knajpek rozmaitych, noca zaproponuj mu dyskoteke dla ludzi w waszym wieku, wybierzcie sie na saune i plywalnie, pokaz mu 10 roznych miast i opowiedz mu o kazdym miescie cos ciekawego, poszukaj jakiejs ciekawostki, zapros go do domu na mala kolacje, zrob dobrego drinka np. longera, wybierzcie sie na zakupy razem wybierzcie sie poza miasto rowerami, obejrzyjcie noca niebo z mapa w reku albo jedzcie do Torunia, umowcie sie na sexparty albo pidzamaparty, ubierz sie w sexciuszki i naloz na siebie tylko plaszczyk...plus high-heels zapytaj o jego marzenia....i wysluchaj go! czy jesze podac inne pomysly na prezentacje wlasnego umyslu i ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fev
fajna musisz byc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
Rozmawiam z nim. Kiedyś miał problem i przyszedł z nim do mnie. Jednak na żadne wyjścia raczej nie mogę liczyć, bo pewnie się wymiga. Ale zaproponuję coś. Może ta kolacja u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o radę
Do fev: Dużo tych pomysłów. Dzięki bardzo. Ale jeśli masz ochote wymieniać dalej, to z chęcią poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. opowiedz mu co czytalas ostatnio, zaproponuj film w domu moze jakas komedie lub to co lubiecie wplec mu palce we wlosy i miedzy pocalunkami wypowiadaj erotyk, pokaz mu te same miasta za dnia i noca....sa inne:) zrob dla mniego cos bezintersownie, zapros na wycieczke nad morze lub w gory, zrob mu prezent....np. koszule Armaniego, kup maszynke do popkornu i zrobcie sobie seans filmowy, przeleccie sie balonem, zaproponuj nurkowanie, zorganizuj ognisko tylko dla was, cos jeszcze zapodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi madafaka
jak się od dupy zaczyna, to się do dupy kończy skoro myślisz o rozkochaniu, to nie łączy was tylko seks, ale ty zaczynasz coś czuć tak to bywa z seksem bez zobowiązań u kobiet bywa, ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplywajcie sobie na Aidzie... nad morzem zbuduj z piasku naga lezaca kobiete na plecach naturalnej wielkosci, zbuduj tez z piasku penisa minimum 2m dlugosci:) poplywajcie na bananowcach moze zeglartswo was interesuje? wybierz sie z nim na jaks wyspe, zabierz w gory mapy i przewodniki, pozwiedzajcie atrakcje miejscowe, zjedzcie proste sniadanie w jakims letnisku, zobaczcie miejscowe koscioly, zabierz go do swoich przyjaciol na impreze, zaproponuj mu szybki ostry sex bez gry wstepnej, zabawicie sie w gre slow/skojarzenia przy kolacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×