Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

FM Group To nowoczesna firma, w której każdy dystrybutor otrzymuje swój partnerski sklep internetowy oraz wiele praktycznych narzędzi do promowania swojego ebiznesu. Dzięki temu nie musisz już biegać ze swoją ofertą do znajomych ani zadręczać nią rodziny i przyjaciół. Współpracując z FM (nami) i wykorzystując internet dotrzesz do ludzi z pasją, do osób kreatywnych, które potrafią nadarzającą się okazję zamienić w sukces. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij przygodę z e- biznesem. To Twoja szansa na dochód pasywny. Tańsze produkty i zarobek, oraz nasze wsparcie przy rozwoju swojego biznesu. Jeśli jesteś zainteresowany(a) nawiązaniem współpracy pisz. Możliwość pomocy przy kontakcie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ! :) To ja wchodzę :) Zakładam, że ten sklep /mój sklep/ będzie dostępny dla każdego internauty, tak ? Czy też tak, że to ja niestety znów będę musiał pukać do drzwi znajomych i wręczać im jego adres , patrząc jak głodny kot na tłustą mysz , aby łaskawie coś zamówili ? Albo spam wysyłać na lewo i prawo ? To jak to z tym sklepem ? Bo ? ......może to lepiej jednak wypchać plecak tymi byle jakimi śmierdziuchami i walić po klatkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
niech mi to ktoś wytłumaczy "Żebyśmy zarabiali musimy dać ludziom pod nami dać zarobić a pieniądze same do nas napłyną. Nie trzeba latać i sprzedawać żeby zarobić (bo to się nazywa akwizytorstwo). Nie wiem jak w innych ale w FM Group towar sam się sprzedaje. MLM to jest biznes i płacone jest tu za efektywność a nie za godzinę." czyli skąd te pieniądze będą płynąć? bo mnie tego nie uczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosumpcja - kupujemy towar(perfumy, chemie gosp. make-up) i usługi (telefonia) dla siebie,(wszystko to oferuje nam FM) używamy go w swoim gospodarstwie domowym i polecamy ten sposób innym. i w ten sposób generujemy obroty firmie, która nas wynagradza, za włożony trud w rozpowszechnianie tej idei. Trzeba zmienić troszkę naszą mentalność konsumencką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chcesz to możesz sprzedawać, nikt Ci tego nie zabroni O(niektórzy w mojej strukturze lubią to robić) Przede wszystkim musimy znać produkty i byc do nich przekonanym. Ja ich używam na co dzień. większość ich jest rewelacyjna, wiec jestem prosumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak z tym sklepem ? Jaka jest różnica między sprzedawaniem perfum a sprzedawaniem adresu sklepu ? Chyba tylko taka , że plecak lżejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×