Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5 msc waga

Ile waza wasze 5 miesieczne dzieciaczki?

Polecane posty

Gość 5 msc waga

j.w temacie :) podajcie jeszcze plec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 msc waga
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
za kilka dni zacznie 5 miesiac, chlopak, 6920g karmiony piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkliosudosiuosdu
Moja córcia waży 6 kg nie za mało choć też nie imponująco ale dlugas z niej i wszystkie kalorie w cm idą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
to moj jakos duzo w porownaniu z waszymi, ale on nie jest w ogole gruby, taki w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówią wam lekarze,że to za dużo?Bo mi tak,tylko co w takiej sytuacji zrobić? Apetyt ma różny,czasem je po 120,a czasem 200.Jak zje za mało,to płacze,a pić nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 msc waga
eddafi Twoje dziecko wazy podobnie jak moje. Moja corka jak sie urodzila wazyla 3550 i 54 cm. teraz 5 msc i tydzien i 8200kg nikt mi nie mowi ze jest za gruba ;p jest fajniutka- mowie na nia pulpecik ;) je 180ml co 3 godz w tym na noc kaszka i rano kaszka ( w nocy sie nie budzi) no i walcze z nia z obiadkami a nie bardzo chce je jesc... Mysle ze jak zacznie sie wiecej ruszac to napewno nie bedzie taka grubiutka ;) tyle ze nasze dzieci moga troszke pozniej siedziec czy chodzic bo maja duzo do dzwigania i ciezko sie im podnosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lekarz patrzy właśnie na wagę urodzeniową i twierdz,że za dużo przybiera...siłę wprawdzie ma,bo już siada,ale na boki słabo się przekręca,chyba przez ten tłuściutki tyłeczek:)Ale pocieszm się tym,że mój najstarszy syn też był taki tłuścioszek,a teraz wieszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 msc waga
ajj tam moja od 3 msc podnosi glowe do siadania teraz coraz bardziej i bardziej, strasznie sie wkurza ze nie potrafi jeszcze sama usiasc :D ale z czasem napewno sie uda ;) a co do przewracania na boczki to moja radzi sobie super tu na prawy tu na lewy, z prawego na brzusio ;) a zlewego jakos nie chce na brzuch.. hmm myslalam ze jak zacznie sie przewracac to z obu a ona jak na brzuch to tylko z prawego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak, 7300. W dniu wypisu ze szpitala 2900. ostatnio waga mu się gubi bo bardzo wybija w góre. Nawet klata mu się zmniejszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu jak się uda,to też łapie prawy przechył:)i fajt,a zdziwiony nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja...
Moja córcia skończyła 15go lipca 5 miesięcy i waży 6 kg i jest na 74 cm długa. Waga wyjściowa to 3740 i 51 cm długości. Myślę że waży tak sobie i pewnie mogłaby więcej ale taki z niej mały niejadek, za ot bardzo aktywna jest i chyba podobnie jak tu ktoś pisał o swoim dziecku kalorie odkładają się w centymetrach:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7800g i 72cm,waga urodzeniowa 4250g i 57cm,przy wypisie ze szpitala 4030g, córka, 8.07 skończyła 5 miesiecy. 3 miesiące na piersi a później Bebilon 1,o miesiaca aje jej w porze obiadowej jakieś owocki,zupke,czy obiaek,jak zje mało obiadu to daje jeszcze mleka. pewnie miałąby więcej ale jak dostałam zapalenia to byla wojna o butelke i mała spadła troche z wagi,z 3 tygodnie jak zaczełam wprowazac nowe rzeczy to malo jadła,ostatnio ja zmieniłam kaszke na kleik to więcej jje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głóke miałą 38cm jak się urodziła,teraz ma 45cm troche ponad,po tatusiu bo patrzyłam w książeczke to miał o 1cm wiecej jak był 1,5 miesiaca starszy ;) mi lekarka powiedziała, że jest po prostu duża "kobietka" ;) nie ma za bardzo fałdek,jest po prostu dłuugaśna i ta waga gdzies ginie ;) jak ubranka są dobre na długość to są za szerokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma 4miesiące i 3 tygodnie. Waży prawie 6200 i ma 66cm długości, przy wypisie miała 2670g. Jest dłuuuga każdy kto ją widzi myśli, że jest starsza ;) narazie jest na samej piersi, w upały dostaje soczek/wodę/herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maluch ma obecnie 5,5 miesiąca, waży 9500g, wzrost 77cm . Je co 3h 160ml mleka, poza tym obiadek 125ml i deserek 125ml. Poza tym w nocy przerwa 8-12h bez jedzenia. Różnie bywa, bo raz śpi ciągiem 12h a innym razem tylko 8:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kończy za 3 dni 5 miesięcy i waży ok 6600 przy wypisie 3290 jest długa ok 70 cm :D mały niejadek i ulewacz karmie piersią a ostatnio wprowadzam warzywa i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kochana mój ma dwa miesiące i waży już ponad 6 kg... a tu piszecie, że wasze 5 miesięczne tyle ważą ! Jest karmiony piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 5 miesięcy i waży 6300g i 66 cm przy wypisie 2160g i 48 cm. Jest łakomczuszkiem ale jest drobniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz maluszek ma niecale 5 miesiecy i wazy 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miała 3 miesiące jak miała 6 kg , przecież 6 kg dla 5 miesięcznego dziecka to bardzo mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Moja 5 miesięczna córeczka waży 7600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to twoje 6 kg przy 3 miesiacach to bardzo duzo? kazde dziecko rozwija sie wlasnym tempem, wazna jest waga wyjsciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek właśnie skończył 5 miesięcy - ma 78 cm i 10 kg. Jest tylko na piersi. Startował od 4,730 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek jutro kończy 5 mscy i waży 7800 gr :) startował od 3400 jest tylko na piersi, nic innego nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam kiedys tu że mój mały jak miał 5,5 miesiąca wazył 9,500, obecnie ma prawie 11miesięcy i waży12kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn 13 konczy 5 miesiecy i wazy 10kg i ma 70 cm urodzil sie z waga 3620 57cm i jest tylko na mleku modyfikowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×