Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5 msc waga

Ile waza wasze 5 miesieczne dzieciaczki?

Polecane posty

Gość gość
A oj synek ma 6 miesiecy i tydzien waży 10 kg i ma 78 cm Jest duuuzzzzyyyyy po tacie chociaż na pewno nie jest gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanet69ka
Mój Kubuś za tydzień skończy 5 miesięcy, dzisiaj go ważyłam-9,1kg;) waga urodzeniowa 3,4kg;) Jest tyllko na piersi, urozmaicać dietę zacznę mu za miesiąc;) Nie jest gruby, tylko duży;) Taki bobasek ;) wzrost też ma bo zakładam mu wiekszosć ubrań dla dzieci 6cio miesięcznych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia wczoraj 5 mcy i mierzy 72 cm i waży 8 kg. Grubiutka nie jest tylko bardzo wysoka, aż się boję jaka. ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddytkka
Moj synek 4,5 mies waży 7400 i mierzy 71 cm ( ur. 3720 i 56) rośnie jak na drożdżach. Karmiony cycem + dostaje trochę warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3,5 msc waga 7,5 kg, długość 70 cm. Nikt mi nie mówi że za dużo bo karmię piersią, co innego jakbym karmiła mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój synus ma 5 miesięcy, byliśmy teraz na szczepieniu i ma 72cm i 8370 :-) karmiony piersią, powoli są wprowadzane pierwsze posiłki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesięcy i tydzień. Tylko na piersi. Waga 6300, wzrost nie wiem, dość długa jest. Taka w sam raz. Słodki bobas ek z tluszczykiem. Od kilku tygodni odwraca się z pleców na brzuszek i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn konczy za 2 dni 3 miesiace i wazy 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martassss
Lenka 5 miesiecy i 3 dni. Waga 9600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 5mies rowne iwazy 7,800kg. nie wiem ile ma wzrostu ale urodzila sie az 59cm :D po tacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos 94
Moja Oliwka skończyła 5 miesięcy 4 dni temu, waży 5.900 ma 65 cm. Robi fikolki po całym łóżku a ponadto zaczyna się podnosić do raczkowania. Mały lobuz: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Wariatka41
Moja mała 5 mcy,waga 6100,wzrost 64 cm.Pani pielęgniarka stwierdziła,że bardzo mało waży. Ja,Matka Wariatka zamartwiam się,ale widzę że nie tylko ja mam takie dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka, skończone 5 miesięcy, karmiona tylko piersią, wazy 6100. Niedużo, ale nie ma po kim być duża (ja przy wzroście 168 ważę 50 kg). Żywa, zawsze uśmiechnięta, od miesiąca przesypia całe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka malusia
Moja córeczka ma w dniu 5 mc. 5,740kg Waga początkowa 3kg. Położna mówi że waga w porządku nie za wiele ale mieści się w normach centylu więc nie ma co się martwic. Dodam że jest na mleku mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka niecałe 5 msc tylko kp waga 6150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn kp mając 5 miesiecy mial 8.030, 70 cm, urodzeniowa 3000g i 53 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn

Mój Synu 5 miesięcy i tydz waga 11kg ale waga urodzenia 4800 kg. Mleko matki i mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali

Moja dziś kończy 5 miesięcy. 65cm i ok 7.2kg (ur 52cm i 2.5kg 36 tydz ciąży) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość edzia

Mój synek skończył 5 miesięcy i waży 7.1 kg. , mierzy 74 cm. Podobno mało waży....Ale za to dluuuuugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×