Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sznela.

Prezent urodzinowy.

Polecane posty

Gość Sznela.

We wrześniu 18-stka mojego TŻta, teraz wakacje wpadło troche pieniędzy w łapki więc trzeba coś powoli kupować . Postanowiłam dać mu album z naszymi zdjęciam i różnymi cytatami miłosnymi - wiem, że będzie mu się to podobało , kupiłam też zdalnie sterowany samochodzik - śmiesznie też przecież musi być i to też jakiś krok do dorosłości, bo chyba każdy facet marzy o samochodzie?! ..jakaś duża kartka, no i wiadomo trzeba coś kupić 'lepszego, pokaźniejszego' - przynajmniej ja bym tak chciała zrobić. Nie wiem co dokładnie mu kupić, ale mam kilka propozycji, więc może mi pomożecie w podjęciu decyzji? chciałabym zaznaczyć żeby ten prezent nie przekraczał ok 250zł (wiadomo, na tamte rzeczy też już sporo wydałam, a jeszcze pakowanie, jakieś słodycze to niby drobnostka a jak przyjdzie co do czego to trochę jeszcze wydam!) -ebook - tylko nie wiem czy to będzie dobry pomysł, więcej czasu spędza ze mną, więc nie wiem czy miałby czas i ochotę czymś takim się zająć. - 299zł -tablet graficzny - podpisy ręczne etc, wie któraś z Was czy może być coś takiego używane zamiast myszki? 99-119zł -dysk twardy - kiedyś coś wspominał, ale nie za często takie coś może używać, ale może kto wie - 169zł -aparat foto - wiem, że ma aparat, ale często jego brat bierze etc (liczna rodzinka) więc, może by fajnie było jakby miał swój? też chcę żeby był już z dedykowanym akumulatorem i raczej jakieś znanej firmy - Samsung 259zł bardzo będę wdzięczna za pomoc, a może macie jeszcze jakieś inne propozycje? z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakis sprzet sportowy, albo jakieś fajne buty , mężczyźni lubia takie rzeczy , może marzył o jakiś ekstra butach , albo o torbie sportowej też to byłby fajny dodatek do tego co juz mu kupiłaś sprawdź sobie na tanisport.pl może coś Cię zainspiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrrabelllkaaa
Wiesz co ? ja swojemu facetowi kupiłam jazde samochodem rajdowym i był zachwycony, normalnie po rekach całował :), http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Jazda-samochodem-rajdowym inna propozycja: a właściwie dodatek, bo o zdjeciach pisałaś: dodaj do nich swoja sesje akt- dowiedz się kto robi zdjecia artystyczne akty to na pewno wzbogaci album :0 mam nadzieje, ze pomogłam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×