Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

John11

Jaki kupic telefon?

Polecane posty

Hey Na dniach mam zamiar kupic nowy telefon i zastanawiam sie co wybrac? Myslalem o iPhone 4 ale kurde niewiem czy ma sens bo zaraz 5 wychodzi;p Fajnie jakby telefon byl dosc szybki, mial dobry aparat, mial jakiegos porzadnego messangera czy mozliwosc rozmowy na nim przez skype. Co polecacie? niemam limitu ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie bylem jakims wielkim fanem blackberry. Jakos mi sie nigdy nie podobaly, nawet niewiem czemu. Ja szukam czegos komfortowego, cos co ma dobry zestaw ze sluchawkami, jakies fajne opcje rozmowy itd. Niemam pojecia co wybrac, jest tyle tych telefonow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciellklakalka
moze nokia X7? mam od kilku dni, ma to co opisales, oprocz tego fajnie wyglada i niezle funkcjonuje. jest szybka, tylko moim zdaniem jest gorsza np od samsunga galaxy 2 jesli chodzi o surfowanie po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdecydowanie nie dla mnie;p ogolnie w iphonach wkurza mnie to, ze strasznie sa lasi na kase i caly to czas wypuszczaja nowy model;p Kurde naprawde niewiem co kupic:( w skrocie przydaloby sie aby telefonik; -Mial niezla kamere -Fajne gry/opcje/programy -Dobra obsluge internetu -Fajne tryby rozmowy, jakies messenger, skype - Itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos moze porownanie; Iphone 4 Samsuny Galaxy S II HTC HD2/HD7 HTC Sensation te na szybko ogladalem, moze sa jeszcze jakies inne ciekawe? Jak juz mowilem, Iphone mnie denerwuje, ze wypuszcza caly czas nowe modele;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciellklakalka
no to nokia X7, E7 -z tym ze ta bardziej biznesowa. z tych ktore podales to galaxy dwojka, mialam w rekach, extra smiga na androidzie, bardzo szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciellklakalka
jeszcze SE xperia arc lub Play (wlasnie do gier) wygladaja ciekawie, chociaz ja po SE satio i X10 dalam sobie spokoj z sony ericssonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawlasnie tez kupuje, a raczejfacet mi funduje i chyba tez soniacza wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HTC fajne, teraz jeden z telefonow jaki mam to htc touch pro. Galaxy S II jest chyba najlepszy, ma porzadna kamere, wiele opcji..Jakos do Nokii X7 nie jestem przekonany, nokie mialem kiedys N95, N96 i zawsze mi sie psuly;p A Iphone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko SGS 2
bierz w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×