Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysekkkkk

spotkalem dwie strzaly pod sklepem

Polecane posty

Gość tygrysekkkkk

Dzisiaj wracajac ze sklepu TESCO zostalem zaczepiony przez dwie zajebiste laseczki... Bylo juz ciemno, ok 2:50. Jedna do mnie podeszla i cos tam rzucila w stylu: hej tygrrrysku ;) ... podparłem SIEMA i poszedlem dalej, one cos tam chichrotaly... Zfrajerowalem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
pewnie ich kolesie czekali niedaleko by cie wyczyscic do zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysekkkkk
a jak chciay sie ruchac? :/ jedna na prawde niezle ubrana ;) w obcislych spodenkach, blondyneczka, mmm :)) popelnilem blad wczesniej. byla godzina 21.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musialy byc jakies tempe szczaly :D albo byl jakis zaklad, ta jedna przegrala i byla zmuszona podejsc do pierwszego lepszego faceta i rzucic takim tekstem nie schlebiaj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysekkkkk
kurdę, no ale mi mo wszystko czuje ze zjebalem :/ moglem cos zagdac, pogadac a nie tylko SIEMA i poszedlem dalej :))) kurde, no... acha, dodam, ze to taka okolica srednio ciekawa, a ja dosc akurat dzisiaj dobrze ubrany tam szedlem, moglo sie wydawac ze jestem kasiasty (co jest niestety nieprawda) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
Nie wiadomo co w tych strzałach siedziało juz jakiś kurwa koń słoń chuj wie co jeszcze jak puszczalskie szmaty :))) nie one nie chciały sie rucha one chciały ci fiuta razem z jajami odgryż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×