Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał_19

Płacenie na dziecko pieniędzy.

Polecane posty

Gość Michał_19

Witam wszystkich. Mam 19 lat i pewien problem po czesci pojawil sie on z mojej winy. Rozstalem sie z dziewczyna po 3 latach zwiazku za klamstwa i oszustwa jakie mi robila. Prawpdopodobnie jest w ciazy i ma 18 lat a ja tego dziecka nie chce, mam przed soba cale zycie i szkole. Nie jestem zbyt finansowo ustawiony aby placic na to dziecko, nie mam pracy a w ciaz sie ucze. Czy jesli ona urodzila by to dziecko to czy placic na nie bym musial? Pomozcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkkd
jesli okaze sie ze to Twoje dziecko to bedziesz musial placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
dokładnie jeśli to Twoje dziecko będziesz musiał płacić alimenty które zasądzi sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie tu
jeśli ty nie masz kasy to będą płacić dziadkowie -twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_19
a co zrobić zeby nic nigdy nie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to twoje dziecko to bedziesz musial wplacic, az dziecko ukonczy szkole , czy nawet studia , jesli nie bedzie moglo samo na siebie lozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_19
a jesli ona dojdzie do wniosku ze nie chce tego dziecka i bedzie chciala je usunac jakie sa szanse aby tu w polsce dokonac tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jasne ,ze po tym pytaniu co zrobic aby nigdy nie placic , widac ,ze to provo. Chcesz uslyszec ta odpowiedz ok , porozmawiajcie o aborcji, zaden problem , usuwasz i juz ---chciales masz. Jednak pomysl, ze takiej decyzji mozna potem zalowac, a czas szybko mija, dzieci rosna. Ja nie popieram aborcji, bo trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje wyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddasa
pewnie za pieniadze wszystko jest mozliwe nawet w PL,tylko to powazna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co w Polsce , po co narazac sie na to , mozna wyjechac do innego kraju , gdzies blisko , gdzie aborcja jest legalna, idziesz tam do ginekologa, placisz za usluge i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_19
nie prowokacja bo tego nie pisalem, oprocz zalozenia tematu pytalem o usuniecie ciazy wiec nie posadzaj mnie o cos czego nie robie, mam problem ktoremu sobie jestem tez winien i chce dowiedziec sie co moge zrobic aby zycia sobie nie zmarnocwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
najlepszym rozwiązaniem byłaby oczywiście aborcja jeśli oczywiście dziewczyna się na nią zgodzi .....jeśli i ona będzie tego chciała będziecie musieli poszukać lekarza który to zrobi ogłoszeń na tego typu zabiegi jest sporo ale i koszty duże nie wiem dokładnie ile kosztuje ale podejrzewam że poniżej 2 tyś zł nie masz co marzyć a co do alimentów nie ma wyjścia płacić trzeba chyba że udowodnisz że to nie Twoje dziecko możesz oczywiście nie płacić jak nie masz z czego i matka dziecka dostanie alimenty z funduszu alimentacyjnego ale pewnego dnia zapuka do Ciebie komornik i będziesz musiał spłacić wszystkie zaległe alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Obowiązek alimentacyjny masz .....ale równie dobrze ona może płacić alimenty jeżeli Ty przejmiesz opiekę nad dzieckiem . Tak stanowi prawo. A ,że istnienie instytucji alimentów to choroba ....to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz placil alimenty a
jesli nie ty to twoi starzy i tak do ukonczenia przez dziecko szkoły/ studiów więc powodzenia 🖐️ trzeba było se gumki kupic a że nie chciało się wydać na nie kilku zlotych to teraz będziesz kilkaset zl co miesiąc płacił na dzieciaka. Gratuluję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
Masz płacić alimenty na DZIECKO, a nie na jego matkę. Wszystko jedno co ona robi, i czy Cię oszukuje, itp. A swoją drogą to bardzo dziwny powód do rozstania, że nie pojechała z matką na zakupy tylko z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" ktoś ktoś Masz płacić alimenty na DZIECKO, a nie na jego matkę. Wszystko jedno co ona robi, i czy Cię oszukuje, itp. A swoją drogą to bardzo dziwny powód do rozstania, że nie pojechała z matką na zakupy tylko z koleżanką.""""" Alimenty to choroba. Czym innym jest jednak instytucja alimentów a czym innym jest zaufanie w związku. Jeżeli ta kobieta miała,ma skłonność do kłamstw .....to ten chłopak słusznie postąpił ,że się z nią pożegnał.Tu nie chodzi akurat o to z kim pojechała na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młdego skurwysyna
dwóch debili w jednym temacie!!! jeden-nieopierzony chłoptaś który mimo iż go partnerka oszukuje nadal udaje że nic się nie dzieje wierząc,że dzieci to przecież w kapuście rosną a drugi twierdzi że owa partnerka zasłużyła sobie na ciążę i finansowanie w pojedynkę kosztów utrzymania dziecka bo przecież kłamała!!! JESTEM MATKĄ. MAM SYNA ALE GDYBY MÓJ SYN SPRÓBOWAŁBY W TAKI PROSTACKI SPOSÓB POSTĄPIĆ ZARÓWNO ZE SWOJĄ DZIEWCZYNĄ JAK I Z ICH WSPÓLNYM DZIECKIEM-MOIM WNUKIEM, WIĘCEJ NIE MIAŁBY DZIECI A JEGO BUZIA BYŁABY OSZPECONA DO KOŃCA ŻYCIA-PEWNIE JA BYM STRACIŁA SYNA-GNOJA ALE ZYSKAŁABYM WNUKA KTÓRY NICZYM NIE ZASŁUŻYŁ NA DURNEGO OJCA!!! masz synu 19 lat. tkwiłeś w związku gdzie niby ciebie oszukiwano,gdzie czułeś się źle a nadal sypiałeś z tą do której masz teraz pretensje i wielkie żale. wiedziałeś przecież doskonale skąd biorą się dzieci!!! teraz myślisz o swojej edukacji,o tym że jednak dziewczyna to no nie ta która zasłużyła na miano matki twoich dzieci!! cóż trochę późno doszedłeś do tego!!! sex to nie tylko przyjemność-to również konsekwencje jakie trzeba ponosić kiedy pojawia się nowe życie które ty powołałeś ja życzę twojemu dziecku aby nigdy nie dowiedziało się jakim skurwielem jest jego ojciec,matce twojego dziecka życzę aby poznała pełnowartościowego mężczyznę który otoczy ją nie tylko opieką ale i wielka miłością i całym sercem pokochał twoje dziecko tobie chuju do szczania życzę abyś wyuczył się na wykwalifikowanego dobrze zarabiającego pracownika aby alimenty jakie będziesz musiał płacić były tak duże aby zarówno twoje dziecko jak i jego matka mogła z nich godnie żyć takich jak ty powinno się przynajmniej kastrować jesteś egoistą i prostakiem chłoptasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Gratuluję wyobraźni i wielkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×