Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagadkaaaaaa

Zgadnij moją płeć - zabawa

Polecane posty

Gość zagadkaaaaaa
e, mój tata tez potrafi robic na drutach, chyba nie ma rzeczy, której by nie potrafił, wszystkiego o rurach, wieszaniu zyrandoli, grzebaniu w gniazdkach elektrycznych wierceniu dziur i jeszcze wielu innych nauczyłam sie od niego. A palenie po - zawsze paliłam z mężem, póki nie rzucił. Potem siedział ze mna w kuchni i pił cole w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Tom_ek, teraz ja mam pytanie do Ciebie i do innych facetów. Czy was odstręczaja takie kobiety które za duzo potrafią grzebnąć w domu? Potrafilibyście zyc pod jednym dachem z taka, która zamiast stac wam nad glowa i sie wymądrzać weźmie śrubokręt i sama coś naprawi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Muszę sie przyznać że gdy miałem jakies 12 lat to w długie zimowe wieczory gdy nie było internetu i przygladałem sie matce i też sie nauczyłem robic na drutach :) Ale to było dawno i juz nie umiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Ja lubię takie kobiety które sa zaradne. To są takie osoby z charakterem chociaż czasem trudno jest sie z nimi dogadać bo lubi postawic na swoim. Byłem z taka osobą, było fajnie ale nie dałem rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
haha, równouprawnienie... aż tak źle to ze mna nie jest, jeden kręgosłup mam a i tak już troche biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze dobrze trafilem :) Pozdrawiam autorke, a do zmiany zawodu na programiste namawiam, zdecydowanie wieksza kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta. na 100% . nie czytałam nic poza pierwszym opisem autrorki . podajcie ,czy trafiłam. bo nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Hept, zmiana zawodu w toku, na razie sie uczę, robie kurs informatyczny. Równiez Cię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy was odstręczaja takie kobiety które za duzo potrafią grzebnąć w domu? Potrafilibyście zyc pod jednym dachem z taka, która zamiast stac wam nad glowa i sie wymądrzać weźmie śrubokręt i sama coś naprawi dobrze? -- jako facet powiem zem i to obojetne, kobieta to kobieta, to jest partner, moze byc rozny. Natomiast slabsi psychicznie faceci, co nie maja wlasnych zainteresowan, nie sa jakos spelnieni nie moga byc z taka kobieta bo sie beda bali, ze jest od nich lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notes
jestes facetem , z cipkąi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×